BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Lifestyle

Mbajini fortë/ Miqtë për kokë iu përkasin këtyre shenjave të horoskopit, ata janë të rrallë

Mbajini fortë/ Miqtë për kokë iu përkasin këtyre

Demi dhe Gaforrja

Këto janë dy shenjat më besnike në Zodiak.

Të dyja formojnë një dyshe të fuqishme me bazë besimin, që janë krejt të harmonizuar në emocionet e tyre.

Binjakët dhe Luani

Këta janë tipa tejet socialë, të cilëve u pëlqen të dëfrehen.

Kanë janë personalitete vibrantë dhe janë gjithashtu shumë argëtues. Po kështu, të dyve u pëlqen afeksioni dhe vlerësimi dhe nuk ia kursejnë asnjëherë njëri-tjetrit.