BREAKING NEWS

Ndahet nga jeta Vito Kapo, postet e rëndësishme që ka mbajtur ndër vite në krah të Enver Hoxhës

Ndahet nga jeta Vito Kapo, postet e rëndësishme që ka mbajtur
x

Lifestyle

Mbajini nën vëzhgim! Këto 3 shenja të horoskopit ju tradhtojnë

Mbajini nën vëzhgim! Këto 3 shenja të horoskopit ju

Në teori, dikush ose pothuajse kushdo mund të mashtrojë. Në praktikë, shumë njerëz qëndrojnë besnikë ndaj partnerëve të tyre, pavarësisht çdo gjëje ose situate.

Astrologjia tregon se disa shenja, për shkak të karakteristikave të tyre, mund të përfundojnë duke kryer një tradhti. Ato janë:

Binjakët

Binjakët janë një nga 3 shenjat që me shumë mundësi do të tradhtojnë. Ata e kanë të vështirë të vendosin se çfarë duan. Ata shpesh thonë se e keni tortën gati dhe nuk ju lejojnë ta hani. Kjo nganjëherë mund të shfaqet në mashtrim, si emocional, ashtu edhe fizik. Nëse kapen, rrallë kërkojnë falje. Përkundrazi, gjejnë një mënyrë për të bërë palën tjetër fajtore.

Kujdes nga Binjakët. Ata do t’ju godasin me thikë në shpinë dhe do të gjejnë një mënyrë për të fajësuar të tjerët për arsyen pse e bënë atë.

Akrepi

Akrepi është një shenjë shumë seksuale. Ata kanë epsh të lartë dhe pak tolerancë për (ose në të vërtetë, kanë vetëm frikë) për cenueshmërinë emocionale.

Angazhimi ka tendencë t’i frikësojë ata, kështu që ata nuk kanë gjasa të sabotojnë një marrëdhënie nëse ndIhen shumë afër dikujt. Plus, mund të jenë tepër mizorë dhe hakmarrës.

Nëse ndihen të ofenduar ose të lënduar, hakmerren dhe zakonisht e bëjnë përmes diçkaje seksuale.

Shigjetari

Një Shigjetar nuk mund të parandalojë që të flirtojë me këdo. Ata, si Akrepi, janë një shenjë seksuale dhe marrin shumë kënaqësi dhe vlefshmëri nga flirtimet.

Zakonisht njihen si njerëz që kanë lindur për qejf, persona për të cilët njerëzit tërhiqen dhe u pëlqen të kalojnë kohë.

Si rezultat, kanë ton tërheqës. Nuk është shumë e vështirë për ta t’i nënshtrohen tundimit.