BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Lifestyle

Mbani frymën! Horoskopi ka disa lajme fantastike për ju, ja çfarë parashikon për ditën e sotme

Mbani frymën! Horoskopi ka disa lajme fantastike për ju, ja

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi:

Historitë e ndërlikuara të dashurisë duhen mbajtur nën kontroll, sidomos këto ditë. Shmangni nxitimin dhe agresionin në punë, përpiquni të jeni më të qetë dhe të mendoni para se të flisni apo veproni.

Horoskopi Paolo Fox Demi:

Kjo e premte 13 është një ditë shumë interesante për ndjenjat, mos e humbisni. Nëse keni një biznes të pavarur, keni tani siguritë që ju mungojnë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Më në fund po përgatitet një lëvizje sentimentale që e prisnit, mos ngurroni të eksperimentoni. Mos u nervozoni në punë, nuk keni pse i hapni telashe vetes, qoftë dhe duke prishur humorin tuaj.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox:

Ka shumë trazira vërdallë jush dhe ndjenjat sigurisht që nuk ndihmojnë në këtë moment. Ata që kanë humbur punën, mos të shqetësohen, së shpejti do ta gjejnë përsëri.

Horoskopi i Paolo Fox, Luani:

Ndjesi të reja dhe emocione të reja po shfaqen në horizont, edhe sot, kjo e premte, është një nga ato ditë. Në aspektin e punës, situata juaj profesionale do të ndryshojë së shpejti.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha:

Maji është një muaj pozitiv dhe do të jetë deri në fund për dashuritë tuaja. Në punë, përpiquni të planifikoni gjërat mirë për javën në vazhdim për të mos hasur probleme.

Horoskopi i Paolo Fox, Peshorja:

Në sferën e dashurisë, personat që keni takuar muajt e fundit nuk janë aq të besueshëm. Në punë ndaloni së sulmuari dikë, luani në pozicion mbrojtjeje për pak kohë.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi:

Konsideroni që të dielën Hëna do të jetë në shenjën tuaj, ndaj mos e humbisni mundësinë e shijshme. Një lajm pozitiv në horizont për ata që janë të vetëpunësuar.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari:

Dashuria nuk është pika juaj e fortë në këtë periudhë, por nuk duhet të dekurajoheni kurrë. Puna, të paktën, po ecën me ritme të mira.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Fundjava e ardhshme premton të jetë shumë interesante, mund të përfshiheni në takime të reja. Nga ana tjetër, në situatën aktuale do ta keni më të lehtë të realizoni projektet tuaja në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Nëse diçka nuk po ju funksionon në marrëdhënien tuaj në çift, merrni pak kohë ose ndryshoni kursin. Situatat e punës që krijohen tani do të sjellin kënaqësi të madhe në të ardhmen.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Surprizat mund të vijnë çdo ditë, nuk ka nevojë të presësh fundjavën, ndaj bëje veten protagonist kurdoherë. Puna mund të përmirësohet, dhe ndoshta brenda disa muajsh do të bëhet edhe më e këndshme për ju.