BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

“Mbani mend këto data”/ Parashikimi i Jorgo Pullës për qershorin: Ç’do ndodh? 3 shenjat më me fat

“Mbani mend këto data”/ Parashikimi i Jorgo Pullës

Këtë të premte në programin “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi ishte astrologu i famshëm Jorgo Pulla, i cili për dy muajt e kaluar Maj dhe Prill, parashikoi në studio ndodhi të veçanta në data të caktuara politike çka morri vëmendjen e të gjithëve.

Nisur nga kjo Ermali tha se ai po godet me parashikimet, çka shton më shumë kureshtjen publike. Edhe për muajin Qershor, Jorgo nënvizoi se do të jetë muaji i ndryshimeve të mëdha në botë.

“Nëse do ta marrim jo vetëm në Shqipëri por dhe në botë, ka filluar ndryshimi global. Ndryshimi global nuk është diçka që mund ta them për të mbushur një emision, por kemi aktivizimin e Hënës dhe këndin Uran-Saturn që sjell shumë gjëra. Në rang botëror do kemi ndryshime të mëdha”.

Ndër të tjera Jorgo ndalet edhe tek disa data konkrete për të cilat tha:” Mbajini mend këto data që unë do them sepse do çuditemi se do kemi gjëra që nuk I kemi parë këtu e 78 vjet më parë”.

Ai shtoi: ‘Befasira të mëdha do të ketë në gjithë botën dhe Shqipëria. Mbani mend datën 7, 13, 14, 20, 21, 27 dhe 29 Qershor’.

Në fund të parashikimit, ai veçoi edhe 3 shenjat më të bekuara gjatë muajit Qershor. Sipas tij, më me fat janë: Gaforrja, Akrepi, Peshqit.