BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

Mbani shënim! 4 ditë të vështira të Qershorit që mund tu kushtojnë shumë këtyre shenjave

Mbani shënim! 4 ditë të vështira të Qershorit që

Edhe pse në përgjithësi qershori pritet të jetë një muaj i këndshëm me shoqërime intensive, kjo nuk do të thotë se nuk ka pika dhe ditë që duhet t’i kushtojmë vëmendje.

Hëna e Plotë e 4/06 sapo ka përfunduar, por ngjarjet e rëndësishme astrologjike për ditët në vijim vazhdojnë. Pra, cilat duhet t’u kushtojmë më shumë vëmendje?

15 qershor: Mërkuri te Binjakët formon një katror me Saturnin te Peshqit, një aspekt vështirësie që lind pasiguri, humor melankolik, tendencë për mendime negative dhe kufizuese. Nuk është një ditë e mirë për negociata financiare, për të shprehur ndjenjat apo për të rrezikuar. Ndikon në shenjat e ndryshueshme: Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit.17 qershor: Saturni kthehet në dukje retrogradë te Peshqit, gjë që na bën të ndihemi të fustruar, por edhe një ndjenjë të përgjithshme pasigurie në lidhje me qëllimet tona personale.

19 qershor: Jupiteri në Demi formon një sekstil me Saturnin në Peshqit. Ky aspekt na thërret të bëhemi realistë. Ne duhet të marrim masa për problemet tona. Në të njëjtën ditë, formohet katrori i Diellit me Neptunin, i cili mund të krijojë njëkohësisht konfuzion, sfond, gjykim të gabuar apo edhe zhgënjim.

26 qershor: Marsi në Luan formon një katror me Uranin në Demi, një aspekt veçanërisht nervoz që mund të tregojë tensione, sjellje provokuese, aksidente, lajme të papritura, reagime të dhunshme. Ai prek Demin, Luanin, Akrepin dhe Ujorin.