Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Me atlete të bardha në Londër, por shikoni çfarë ka veshur Rama në Bruksel?

Postuar: 11/07/2018 - 21:35

Kryeministri Edi Rama nga samiti në samit ka zgjedhur të kalojë nga atletet e bardha te këpucët serioze.Atletet e Ramës në samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër tërhoqën edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare si BBC.

rfth4r5u45uhj5jughj.jpg

Gjiganti mediatik i Britanisë së Madhe ironizoi kryeministrin shqiptar përmes nëj video ku thuhej se “mund t’i ketë harruar këpucët”.

wer34ftr34gte4gsdf.jpg

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2018 - 21:45

Mendimet negative jo vetëm që ndikojnë negativisht në gjendjen tuaj mendore, por edhe në shëndetin tuaj, mirëpo çojnë edhe në rezultate dhe situata negative.

Postuar: 16/07/2018 - 21:17

Ky është momenti prekës kur një burrë me aftësi të kufizuara në një karrige me rrota është shtyrë

Postuar: 16/07/2018 - 20:35

Michelle Giggler kishte qëllime të mira kur filloi konfiskimin e telefonave, tabletave dhe pajisj

Postuar: 16/07/2018 - 20:25

Edhe pse jemi në vitin 2018 është ende e mundur që të vdesim nga pickimi i insekteve dhe jo vetëm

Postuar: 16/07/2018 - 20:01

Sistemimi i sendeve në kuzhinë është i nevojshëm jo vetëm për një mjedis më të bukur e të rregull

Postuar: 16/07/2018 - 19:36

Dy femra të mbuluara me shami, rreth moshës së mesme kanë shkaktuar rrëmujë në mes të rrugës në W

Postuar: 16/07/2018 - 19:15

Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur është një aftësi e madhe dhe është e nevojshme të jeni rac