Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Më ftonte në mesnatë në shtëpinë e saj", pasi kreu marrëdhënie seksuale me nxënësin e mitur, mësuesja i bën kërkesën e pazakontë gjykatës

Postuar: 09/06/2019 - 10:35

 Mësuesja 27-vjeçare, Stephanie Peterson e cila kreu marrëdhënie intime me nxënësin e saj 14-vjeçar ka bërë një kërkesë të pazakontë në gjykatë.

E ditur bëhet se ajo ka kërkuar një dënim më të ulët se sa ai minimali, pasi nxënësi i mitur ka bërë marrëdhënie me të me dëshirë dhe se ajo nuk e ka detyruar.

Kërkesa e saj nuk është marrë parasysh nga gjykata dhe ajo është dënuar me tri vite burgim.

27-vjeçarja ka treguar se ka kryer disa herë marrëdhënie intime me nxënësin e saj brenda disa muajve.

Kurse nxënësi ka treguar se mësuesja në fillim atij i kishte dërguar fotografi nudo e pastaj e kishte ftuar atë të shkonte në shtëpinë e saj në mesnatë.

Gjithashtu mësuesja i kishte kërkuar nxënësit të saj që mos t’i tregonte askujt për marrëdhënien që kishte me të.

Madje ajo i kishte dhënë atij edhe lëndë narkotike. Gjatë kohës që nxënësi frekuentonte mësuesen e tij, ai kishte rënë edhe nga mësimet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/06/2019 - 22:51

Në tragjedi e tmerrshme ka ndodhur dy muaj më parë në Çikago, ku nënës i kanë çarë barkun për t’i marrë beben.

Postuar: 14/06/2019 - 13:43

Një peshkaqen 4 metra i gjatë është zbuluar në brigjet e Makarska, një qytet port në bregdetin da

Postuar: 14/06/2019 - 11:19

Sipas një anketimi kryer kohët e fundit ka rezultuar se personat që jetojnë në Brazil e humbasi

Postuar: 14/06/2019 - 07:06

Dashi

Postuar: 13/06/2019 - 23:57

Sipas astrologjisë çdo shenjë e horoskopit ka karakterisitikat e saj, por tre të mëposhtmet, dall

Postuar: 13/06/2019 - 07:13

Dashi
 

Postuar: 12/06/2019 - 12:35

Një rrjet po qarkullon një video që tregon një ATM të Bitcoin duke i derdhura kartëmonedhat &ls