BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Lifestyle

Më në fund e keni hënën në favorin tuaj... horoskopi për ditën e sotme

Më në fund e keni hënën në favorin tuaj... horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Këto kanë qenë ditë mjaft të vështira, për këtë arsye duhet të mendoni për një pushim. Fundjava mund t’ju sjellë surpriza të reja. Hiqni mendjen nga puna, kaosi rifillon të hënën.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Më në fund e keni hënën në favorin tuaj. Kjo do të thotë që duhet të përfitoni prej saj dhe të shkoni drejt gjërave që doni. Telefononi personin që dëshironi të dëgjoni dhe propozoni projektin tuaj tek eprorët.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Pas javësh stresi intensiv, fundjava që prisnit më në fund po vjen. Shijoni këto ditë dhe largohuni nga të gjitha situatat negative.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Mos u ankoni për gjërat që keni lënë pas dore. Filloni të pranoni gabimet tuaja. Të kërkosh falje është gjithmonë një shenjë e qartë e inteligjencës. Provojeni, të dielën mund të merrni përgjigje të mira.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Qëndrueshmëria dhe vendosmëria juaj po ju çojnë gjithnjë e më lart. Por mos harroni të dashurit tuaj, ata ndonjëherë e kanë inat sjelljen që bëni. Puna ka filluar të ketë ritme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Mund të keni disa lajme të mira në dashuri këtë fundjavë. Më në fund do të keni përgjigjet që keni pritur. Mos lejoni që të tjerët të pengojnë çështjet tuaja private.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri gjërat po duken mirë. Dalëngadalë po gjeni ekuilibrin me partnerin/en dhe më në fund po arrini të ndërtoni diçka. Në punë do të keni përgjegjësi që do ju sjellin pak stres.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Mundohuni të mos qëndroni në shtëpi gjatë gjithë kohës. Filloni të mendoni për disa udhëtime, mund të takoni njerëz të rinj. Puna është e vështirë, por nuk do të jetë kështu përgjithmonë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Jeni duke menduar për fundin e verës, por nuk po shijoni të tashmen. Kjo fundjavë është e juaja. Mos e humbisni. Njerëzit do të kuptojnë se çfarë vleni, mos u shqetësoni.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Pushimi nuk do të thotë të mos duash të bësh gjëra. Pikërisht për këtë arsye, ndaloni paranojën dhe vishni kostumin e pushimeve. Ju presin dy ditë relaksi dhe indiference absolute. Telefoni i punës? Lëreni në shtëpi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Keni disa probleme me familjarët tuaj. Ato janë të zgjidhshme, mos u shqetësoni. Kjo periudhë është stresuese për të gjithë, por së shpejti do të dilni prej saj. Në punë do të ketë shumë lajme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Urime për këtë javë. Keni vërtetuar se kur dëshironi, mund t’i merrni të gjitha. Mos harroni atë që keni mësuar dhe mbajeni gjithmonë në mendje.