BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

Më në fund gjërat do të shkojnë mirë/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Më në fund gjërat do të shkojnë mirë/ Parashikimi

Dashi

Në dashuri, mund të filloni të zgjidhni problemet në çift falë fillimit të qershorit. Në punë ka një dëshirë për ndryshim, por përpiquni të mos krijoni polemika të panevojshme.

Demi

Ju jeni në një fazë ku mund të kaloni problemet e së kaluarës. Në dashuri, gjërat janë më mirë, edhe nëse ka akoma pak nervozizëm. Në punë, shumë gjëra duhet të rregullohen dhe fitimet nuk janë ato që shpresonit.

Binjakët

Për shkak të dashurisë disi jo në atë nivel që ju do të dëshironit, sot mund të ketë disa kriza të vogla me partnerin, që duhen kapërcyer. Tani duhet të mendoni për të ardhmen, të vlerësoni ofertat e reja në punë.

Gaforrja

Më në fund gjërat fillojnë të përmirësohen në punë. Në dashuri mund të keni pak pasiguri, për shkak të disa kthimeve nga e kaluara.

Luani

Ju duhet të përpiqeni të shmangni problemet. Mos harroni se në dashuri, takimet favorizohen. Në punë duhet të qëndroni të përqendruar dhe të vëmendshëm.

Virgjëresha

Në dashuri, për shkak të nervozizmit dhe stresit, ka pasur probleme që tani duhet t’i zgjidhni. Hëna në shenjë ndihmon në projektet e punës.

Peshorja

Dite pozitive! Në dashuri, ju mund të zgjidhni problemet, të bëni plane dhe ndryshime pozitive. Ju mund të ktheheni për të luajtur një rol të rëndësishëm në punën tuaj.

Akrepi

Në dashuri, shqetësimet kryesore burojnë nga situata ekonomike që po përjeton. Mos u dorëzo, puna do të përmirësohet nga data 13 qershor, dhe tani duhet durim.

Shigjetari

Ditë jo e mirë. Në dashuri mund të ketë probleme dhe diskutime. Në punë, gjërat nuk shkojnë aq mirë sa dëshironi.

Bricjapi

Është koha për të zgjidhur disa probleme. Një histori mund të lindë papritur me dikë, të padëshiruar nga njerëzit përreth jush. Në punë mos u dorëzoni.

Ujori

Më në fund, për sa i përket dashurisë, gjërat po shkojnë më mirë. Mund të keni takim me një person interesant. Problemet në punë janë të zgjidhshme.

Peshqit

Në dashuri, situata vazhdon të jetë e komplikuar: ruhuni nga keqkuptimet. Në punë duhet të keni kujdes të veçantë.