BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Lifestyle

Më në fund! “WhatsApp” vjen me pesë ndryshimet e mëdha që mezi po i prisnim

Më në fund! “WhatsApp” vjen me pesë ndryshimet e

Drejtuesit e aplikacionit “WhatsApp” janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme.

“WhatsApp” ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin e tij “Beta” dhe ato mund të aktivizohen në çdo moment.

Ja cilat janë 5 ndryshimet:

Një modalitet i ri i kamerës për të regjistruar lehtësisht video.

Aftësia për të ruajtur mesazhet që zhduken si mesazhe të mbajtura.

Një veçori e re që iu lejon të krijoni lidhje për t’u bashkuar me telefonatat.

Aftësia për t’u fshehur kur jeni në linjë në “WhatsApp”.

Një veçori që ju lejon të krijoni dhe ndani sondazhe në bisedat në grup.