BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Lifestyle

Me veshje mesjetare dhe me shpatë në brez, tremben banorët dhe njoftojnë policinë, por ishte thjesht...

Policia e armatosur u thirr pasi një burrë i veshur si kalorës mesjetar me një shpatë në brez kishte dalë për stërvitjen e tij të përditshme.

Tre anëtarë të Njësisë Speciale u paraqitën në vendngjarje, pasi një familje pa Lennon Thomas duke ecur në Liqenin Hendre në St Mellons, Cardiff, Uells.

Me veshje mesjetare dhe me shpatë në brez, tremben banorët dhe

Banorët u tronditën kur panë se si ai bënte veprimet me shpatën, por Thomas kërkoi ndjesë për shqetësimi, e cilësoi budallallëk, ngaqë shpata false që mbante nga larg duket si reale.

Lidhur me veshjen, ai tha se e ka pasion: "Jeta është shumë më argëtuese kur nuk ju intereson se sa të çuditshëm jeni”.

Ngjarja krijoi ilaritet dhe e cilësuan si njeriun më të çuditshëm dhe idiot të zonës. Djaloshi nuk u shoqërua në polici, por mori vetëm një paralajmërim të mirë.