Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Më vjen keq", vret të dashurën dhe poston foton e kufomës në Instagram, ja pse rrjeti social nuk e fshin

Postuar: 16/07/2019 - 21:19

Instagrami është përfshirë nga një valë e fuqishme kritikash pasi ka lejuar një foto të një 17-vjeçareje të vrarë të qëndrojë pothuajse 24 orë “online”.
 
Fotoja e tmerrshme u postua nga i dashuri i vajzës, i cili i preu fytin adoleshentes Bianca Devins. Brandon Andrew Clark, 21 vjeç, nga Nju Jorku, e postoi foton të dielën në mëngjes herët me mbishkrimin “Më vjen keq, Bianca”.
 
Të dielën pasdite fotoja e postuar nga djali, i cili tashmë rrezikon 25 vite burg, ishte ende në Instagram.
 
Sipas “New York Post”, Instagrami e bllokoi profilin e vrasësit vetëm të hënën në mëngjes.
 
Sakaq disa faqe interneti e publikuan postimin e Brandon.
 
Policia tha se i riu u gjet duke qëlluar veten me thikë pranë trupit të viktimës, madje kishte bërë edhe “selfie”.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 23:16

Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasionant me partnerin/partneren tuaj abuzoni me disa ushqime të caktuara.

Postuar: 25/08/2019 - 23:11

Të gjithë kanë një rutinë të tyren të zakonshme kur bëhet fjalë për t’u përgatitur për sesk

Postuar: 25/08/2019 - 22:59

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç.

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë.

Postuar: 25/08/2019 - 22:31

Një ngjarje tepër tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një çift të rinjsh kanë humbur j

Postuar: 25/08/2019 - 21:47

Edhe pse ishte në lidhje me motrës e saj, 27-vjeçari nuk e përmbajti veten dhe bëri seks me të.

Postuar: 25/08/2019 - 20:47

Pleshtat, milingonat dhe buburrecat janë dëmtuesit e zakonshëm të familjes.