BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Lifestyle

“Çmendet” vajza në Tiranë, zhvishet në mes të rrugës, qytetari duart në kokë

“Çmendet” vajza në Tiranë, zhvishet në mes

Veprimi i një vajze në Tiranë ka habitur qytetarët. Ajo ka dalë nga një dyqan në kryeqytet, dhe duke sfiduar temperaturat ka hequr rrobat.

Ajo ka ulur pantallonat duke dalë të brendshme të zeza në mes të rrugës, ndërsa ka ngritur edhe bluzën duke zbuluar gjoksin.

Më pas, vajza fillon të kërcejë në trotuar duke bërë lëvizje provokuese dhe duke mbajtur duart në pjesët intime.

Ndërkohë qytetarë të pranishëm janë shokuar nga ajo çfarë i panë sytë, duke vendosur duart në kokë.

Pasi ka dhënë spektakël në rrugë, vajza ka veshur sërish rrobat.

“Çmendet” vajza në Tiranë, zhvishet në mes