BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Lifestyle

Mendohuni dy herë para se të përfshiheni në një histori dashurie me këto shenja të horoskopit

Mendohuni dy herë para se të përfshiheni në një histori

Dashuria është një marrëveshje serioze për këdo në jetë. Prandaj rekomandohet të hidhni hapat e duhur kur bëhet fjalë për dashurinë.

Lidhur me këtë duhet të merrni parasysh edhe shenjën e zodiakut. Prandaj nëse nuk doni të përfshiheni në probleme, mendohuni dy herë përpara se të lidheni me një nga këto shenja më poshtë:

Peshoret janë të ëmbla, por shumë të drejtuara nga shoqëria për ne. Një ditë ata na duan dhe tjetrën jo. Plus, ata duket se duan gjithmonë të jenë të rrethuar nga njerëz. Rraskapitës!

Ujorët janë interesantë por janë një botë larg nesh. Nuk janë shumë emocionalë dhe ky nuk është sinjal i mirë. Ata janë intelektualë dhe ndihen mirë me mendimet në trurin e tyre. Nga cili planet janë këto shikime? Jo e jona!

Binjakët janë të nxehtë por të kufizuar. Kanë më shumë fjalë se sa veprime. Plus, shumë prej tyre janë super flirtues dhe zgjedhin më shumë qendrimin për një natë, që do të thotë se janë të prirur të mashtrojnë!