Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Mendojnë edhe për ditët e vështira”, njihuni me shenjën më kursimtare të horoskopit

Postuar: 08/10/2019 - 08:05

Sipas astrologëve personat që i përkasin shenjës së Shigjetarit në Horoskop, e kanë të vështirë të nxjerrin lekë nga xhepi.

Ata nuk kanë nevojë për laps e letër apo makinë llogaritëse pasi kanë gjithçka të programuar në kokë.

Motoja e një Shigjetari është “ puno fort, për të gëzuar në të ardhmen”.

SHIGJETARI

Shigjetarët janë llogaritarë të lindur. Nuk kanë nevojë për laps e letër apo makinë llogaritëse pasi kanë gjithçka të programuar në kokë. U pëlqen jeta e mirë, të ushqehen mirë, të udhëtojnë, por njëkohësisht janë shumë të kujdesshëm në menaxhimin e të ardhurave dhe nuk rrezikojnë kurrë të ngelin trokë.

Punojnë fort dhe mendojnë edhe për ditët e vështira. Motoja e një Shigjetari është “ puno fort, për të gëzuar në të ardhmen”. Për ta kursimi nuk është thjesht heqje dorë nga ndonjë kënaqësi e momentit, por një investim i mirë për të ardhmen.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 09:58

Një djali i ri i cili kishte gjetur një portofol ndërsa po kthehej për në shtëpi.

Postuar: 18/11/2019 - 08:45

Njw 16 vjeçar ka humbur jetwn dhe shtatw tw tjerw u plagoswn si pasojw e njw aksidenti  me m

Postuar: 16/11/2019 - 22:59

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida të SHBA-së, ku një grua është vënë në pranga pasi k