BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

Mendojnë se janë më të mirë se të tjerët, këto janë 4 shenjat e horoskopit që nuk pushojnë së foluri për veten e vet

Mendojnë se janë më të mirë se të tjerët,

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje duan të flasin vetëm për veten e tyre. Ata janë ambiciozë, konkurrues dhe gjithmonë duan të provojnë vlerat e tyre. Këta njerëz nuk kanë gjithmonë synim të provokojnë ata që janë përreth tyre, por shpesh ky është interpretimi që të tjerët japin për qëndrimet e tyre.

Demi

Demi gjithashtu kërkon të jetë në qendër të vëmendjes, veçanërisht kur bëhet fjalë për gjëra materiale. Ata priren ta lidhin vlerën e tyre me gjërat që kanë dhe përfundojnë duke i gjykuar njerëzit në të njëjtën mënyrë. Ata priren të shfaqen si një mënyrë për të provuar se janë shumë të mirë dhe pse e dinë që gjërat materiale nuk janë gjithçka në jetë.

Luani

Luanët kanë prirje për arrogancë. Këta njerëz e duan vëmendjen dhe në disa raste, përdorin mungesën e ndjeshmërisë për të qenë të parët. Nuk është e pazakontë që të gjesh njerëz që nuk i pëlqejnë Luanët sepse ato tregohen shpeshherë egoistë. Megjithatë, këtë tipar personaliteti mundohen ta mbajnë nën kontroll.

Bricjapi

Në përpjekjet e tyre për të arritur suksesin e dëshiruar, këta njerëz shpesh përpiqen të dekurajojnë konkurrentët e tyre me inteligjencë. Ata duan të jenë numri 1 në gjithçka, duke nxjerrë në pah cilësitë e tyre dhe përpiqen të provojnë se janë më të mirë se të gjithë përreth tyre.