BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Lifestyle

Mënyra e re më e pazakontë për të mposhtur koronavirusin, prifti ka gjetur “ilaçin e tij” për të larguar virusin

Mënyra e re më e pazakontë për të mposhtur

Tim Pelc, një prift tepër popullor në SHBA, madje për të janë realizuar edhe meme në internet, është bërë sërish burim lajmesh.

Imazhet e bekimeve të tij janë bërë virale. Prej distancimit social, për të respektuar rregullat antikoronavirusi, prifti ka gjetur mënyrën më të pazakontë për të bekuar njerëzit.

Prifti ka përdorur një pistoletë lodër, të mbushur me ujë të bekuar, duke e sprucuar kundrejt besimtarëve në distancë.