Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mënyra më e mirë për të larguar stresin sipas shenjës së horoskopit

Postuar: 11/09/2018 - 10:39

Shumë nga ju me siguri besojnë në parashikimin e yjeve, por edhe nëse horoskopi nuk është diçka në të cilën e gjeni veten duhet t’i lexoni këto këshilla nëse doni të jeni më pak të stresuar.

 
Dashi
 
Të dalin për vrap është e vetmja gjë që i qetëson të lindurit në shenjën e dashit.
 
Demi
 
Terapia me aroma është perfekte për të lindurit në shenjën e demit.
 
Binjakët
 
Për binjakët zgjidhja është të shkruarit sipas dëshirës.
 
Gaforrja
 
Për gaforret mjafton të hapin kutinë e kujtimeve.
 
Luani 
 
Të kënaqin veten duke ju përkushtuar vetëm asaj është zgjidhja perfekte për luanët.
 
Virgjëresha
 
Joga do i qetësonte shumë të lindurit në shenjën e virgjëreshës.
 
Peshorja
 
Ju peshoret duhet të rishikoni filmin e preferuar.
 
Akrepi 
 
Pak muzikë për t’u larguar nga bota dhe për akrepët nuk ka më stres.
 
Shigjetari 
 
Terapi e mirëfilltë tek një specialist është e vetmja zgjidhje për shigjetarët.
 
Bricjapi 
 
Nëse bëjnë punët e shtëpisë apo diçka të ngjashme, bricjapët largojnë çdo stres.
 
Ujori 
 
Kushtojani kohën lojrave për të larguar stresin.
 
Peshqit
 
Meditimi është ajo që ka nevojë një peshk për t’u qetësuar./

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 23:29

Tani, sipas shkencëtarëve, mund ta përmirësoni performancën e penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës.

Postuar: 15/11/2018 - 22:57

Një burrë ka thërritur dje 'Heil Hitler, Heil Trump!' gjatë një koncerti filarmonik në

Postuar: 15/11/2018 - 22:43

Një krater gjigant i formuar nga përplasja e një meteori në tokë është zbuluar në thellësitë e

Postuar: 15/11/2018 - 20:53

Tifozët skocezë të cilët kanë nisur të vijnë në Tiranë që prej të mërkurës për ndeshjen e të sh

Postuar: 15/11/2018 - 20:47

Dhimbjet menstruale janë rezultat i kontraksioneve të mitrës, për të çliruar substancat që kanë u

Postuar: 15/11/2018 - 20:21

Shoferi i një kompanie postale në SHBA për fat arriti të që pikasë në kohë diçka mes gjetheve.&nb

Postuar: 15/11/2018 - 19:16

Jeta si kjo në Tokë ndoshta është shumë më rrallë dhe më e çmuar sesa mendohej më parë.