Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes gjatë javës!

Postuar: 20/05/2019 - 14:02

Dashi

Me mangësitë në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes por për mangësitë e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni

Demi

Do keni parasysh të ruani mirë ekuilibrat në marrëdhëniet me të tjerët pas ndjenjave dhe emocioneve të forta që do keni nga të rejat që do dëgjoni

Binjaket

Kjo periudhe do ketë më shume impenjim në çështje pune dhe shëndeti si dhe diskutime me njerëz të cilët ju kanë dal kundra

Gaforrja

Do ndjeheni se diçka shumë e rëndësishme duhet të ndryshoj për ju në fushën e ndjenjave dhe se si i keni përcaktuar deri tani kushtet e një lidhjeje

Luani

Në çështjet familjare do ndodh një ndryshim shumë i madh për të cilin keni nevojë por edhe që ju ka mbajtur për shumë kohë në emocion të madh

Virgjëresha

Gjërat e vërteta që doni nuk po ju japin atë që kërkoni në të vërtete dhe do zgjidhni një rrugë që ju çon larg por ju nxjerr nga vetja

Peshorja

Për ju një çështje e rëndësishme se si do i fitoni te ardhurat do dali ne pah. Do mjaftoheni me atë që do ju japin të tjerët apo do bëni edhe ju diçka më të madhe

Akrepi

Hëna e Plote në jetën tuaj do sjelli ndryshime dhe vendime rrënjesor për t’ju përshtatur këtyre ndryshimeve. Mjafton që ju të mbyllni një cikël

Shigjetari

Një çështje personale apo punë do ju ngarkoj psikologjikisht dhe do ndjeheni sikur diçka duhet të ndryshoj patjetër

Bricjapi

Një ngjarje në jetën tuaj sociale do përmbyse të gjitha taktikat dhe planet e deri tanishme. Kujdes në jetën personale. Kushtojini vëmendje më të plotë

Ujori

Në karriere dhe pune do keni një mërzitje por edhe një mallëngjim apo dëshirë për të plotësuar një mangësi që nuk po ju le te rriteni

Peshqit

Një lajm qe lidhet me jashtë ju detyron ta përqendroni vëmendjen në gjëra që janë larg jush por që ju tërheqin shumë emocionalisht.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 13:56

Çfarë ka parashikuar kjo javë e shtatorit për ju? Cila do të jetë shenja e favorizuar e yjeve, dhe si do të shkojnë planet tuaja? Lexoni horoskopin e përgatitur nga astrologu i njohur Jorgo Pulla.

Postuar: 16/09/2019 - 11:53

Një ngjarje që duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Postuar: 16/09/2019 - 07:02

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ç

Postuar: 15/09/2019 - 22:56

Një baba ka vrarë veten në ditën e dasmës së vajzës së tij.

Postuar: 15/09/2019 - 21:21

Në hulumtimin e kryer nga faqja simpatic.us, përdoruesve u shtrohen pyetje rreth fantazive të tyr

Postuar: 15/09/2019 - 19:42

Një histori tronditëse, e para që vjen në vjen në studion e “Ka Një Mesazh Për Ty” ës

Postuar: 15/09/2019 - 19:33

Një studim i ri ka diçka interesante për të thënë për aktivitetin e preferuar të meshkujve para d