BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

Meri paska një super lajm për këtë shenjë horoskopi: Ndryshimi i madh që e pret

Meri paska një super lajm për këtë shenjë horoskopi:

Romane, eros dhe dashuri. Pasion vetem pasion, kështu i përshkruan Meri këto ditë. Një prej shenjave do gjejë dashurinë, të tjera do forcojnë lidhjen.

Dashi

Keni mundesine te dashuroheni me nje pasion rinor, te flaktë dhe adoleshent. Mund te çlironi llaven e bllokuar e te pervuajtur te ndjenjave tuaja flirtuese

Demi

Planetet do ju tregojne se pa pasion, parate nuk do kene vleren e duhur. Nese ne çift perfitoni vetem para do ndjeheni vertet keq. Nje shoku juaj do behet pasioni juaj erotik. Do beni nje martese per pasion

Binjaket
Ju duhet nje Akrep ne jeten tuaj t'ju japi zjarrin qe ju mungon. Ky zjarr do ju kujtoj qe pervec nje pijeje te mire zjarri ju ndriçon fytyren naten

Gaforrja

Nje afrimitet me dike te shenjes se Peshqve dhe Akrepit. Do luhet nje veper shekspiriane ndjenjash, erosi dhe tradhetie

Luani

Iken macha dhe luajne minjte. Do krijoni nje ambjent lufte romantizmi dhe jete te forte intime me dike qe e keni pasion

Virgjeresha

Pasioni nuk ju le dhe juve pa prekur. Do donit te shijonit rolin e gruas apo burrit te dashuruar ne nje takim si heren e pare. Por mund te ndodh dhe nje dashuri me shikim te pare

Peshorja

Ju po perpiqeni te ekuilibroni marredheniet tuaja llogjikisht, por do ndodh dicka qe do ju pasionoj ne nje menyre te tille sa nuk do kuptoni realitetin nga endrra

Akrepi

Me broçkulla dhe fjale jeni ngopur keshtu qe sot duhet te tregoni se jeni shume shume nje ujk i uritur, por qe nuk doni te hani sorra. Direkt ne thela te majme

Shigjetari

Sot eshte dita juaj me fat ne dashuri. Shigjeta e Erosit do ju godas aty ku nuk mendonit se do arrinte asnje shenjester ne drejtimin tuaj. Shigjeta do shkoj fort dhe bindshem tek ju

Beicjapi

Rendesia e dites ka te bej me respektin e tradites por nese pasioni ju pret rrugen kjo do te thote qe ka ardhur momenti ta jetoni. Dashuria ju fton ne marrezi

Ujori

Peshkun ne zemer dhe Akrepin ne shtepi, kjo do jete situata juaj. Po kush tha qe nuk mund te beni nje deklarate te bukur dashurie madje duke shpenzuar para

Peshqit

Do jeni plot energji, fantazi dhe nuk ju duhet gje tjeter vetem te çani detet e lumturise tuaj erotike. Kujdes nga Helmi i Akrepit por mund ta shijoni nese beni kujdes.