BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Lifestyle

Meri Shehu bën parashikimin për shenjat e horoskopit, çfarë pritet në muajin Gusht

Meri Shehu bën parashikimin për shenjat e horoskopit,

Demi
Perballjet per shenjen tuaj ne muajin Gusht do jene te medha Si ato ne lidhje me ligjin apo udhetimet por edhe ato familjaret do perballen me shume pengesa Nje clirim do kete ne dt 8 me henen e re ne Luan qe ju sjell nje frymemarrje te mire dhe ndryshime te mira por me shume sforco ne ceshtjet familjare apo biznesin familjar Ne lidhje me punen dhe shendetin do filloni te ndjeheni pak me mire pas dt 16 Gusht

Binjaket
Duket sikur nuk ju prek shume forte lufta e Titaneve ne dhjetediteshin e pare te Gushtit Por kujdes se renia e disa personave te rendesishem nga froni ju terheq per poshte ne ekonomi dhe ne jete sociale e dashuri Mos u nxitoni ne te njejten kohe te bini nga shiu ne bresher dhe te parnoni nje oferte pune apo personale rreth dt 10 Dhe per ju clirimi fillon te duket pas dt 20 Gusht kryessisht ne dt 22 me henen e plote ne Ujor

Gaforrja
Per shenjen tuaj rruga e shpetimit do ishte nje rruge e mesme por nderkohe gjate dhjetediteshit te pare te Gushtit nuk do kete asnje alternative te mesme Madje do ndjeheni se tani duhet te merrni vendime apo te jepni llogari ne ceshtje ekonomike ,ne ceshtje pune dhe nje nje antagonizem te forte Kujdes ne te njejten kohe marredheniet ne cift Ne dt 8 Do keni nje mundesi clirimi por shume e vogel Ne dt 22 me henen e plote ne Ujor do kuptoni permasat e demit shpirteror

Luani
E filloni muajin shume fuqishem pasi Dielli eshte ne shenjen tuaj por me shume perballje Merkuri dhe Dielli do jene ne kundershtim me Saturnin me Uranin dhe me gjithe nergjite e titaneve perfshire edhe me Jupiterin ne Ujor Po e perballuat kete periudhe atehere jeni vertete Luan Hena e re ne dt 8 ju jep nje energji per ndryshime por shume e vaket Nje permiresim vjen ne dt 16 me futjen e Aferdites ne Peshore qe ju cileson sipas talenteve dhe deshirave tuaja Ne dt 22 me henen e plote ne Ujor kujdes nga ngarkesat emocionale dhe marredheniet ne cift

Virgjeresha
Marsi planeti i luftes do jete ne shenjen tuaj gjate Gushtit Por ne kundershtim me Neptunin ne Peshk nuk do beni gje tjeter vete se do luftoni me mullinjte me ere Kjo do te thote qe ruajini energjite per me vone dhe mos i shperdoroni sidomos gjate dhjetediteshit te pare te shenjes tuaj Kujdes gjate dt 10 dhe 11 nje premtim i cili mund te jete shume i deformuar apo xhgenjyes ne dashuri dhe ne marreveshje ekonomike Pas dt 16 fillon dhe permiresohet sitiata juaj dhe merrni nje drejtim me te qarte Ne dt 8 hene e re ne Luan vetem sa ju kujton se gjerat qe doni te beni duan edhe pak durrim Kujdes me shendetin ne kete periudhe Ne dt 22 i jepni fund nje pune apo nje cikli dhe pergatiteni per nje cikel te ri

Peshorja
Mund te themi se i keni te gjitha kundra ne dashuri ekonomi dhe ne armiqesi deri ne dt 16 Gusht Kujdes ne dt 10 dhe 11 pasi duan tju fusin ne nje kurth ekonoik apo ligjor Kujdes takimet e fshehta pasi duan te provokojne skandale Dt 8 do jete nje frymezim apo nje frymemarrje goje me goj ne nje proces te veshtire rizgjimi Gjysma e dyte e muajt do jete komplet ndryshe dhe do ndjeni fatin ne madheshtine e tij sidmoms ne dt 22 Gusht

Akrepi
Ju do jeni ne mes te betejes s eTitaneve qe perballen Uranit Jupiterit Diellit dhe Saturnit Cfarre mund te prtete me teper lufte se kaq A mund te shpetojne disa nga planet tuaja apo deshirtat tuaja pa u nderlikuar Kjo do jete e veshtire sidomos ne dhjetediteshin e pare te ketij muaj acarues Aferdita nga shenja e Virgjereshes mund tju ndihmoj deri ne dt 16 por nese nuk beni gabime sentimentale dhe tregoni dobesi Hene e re ne Luan megjithese e vuajtur mund tju ndihmoj ne nje njohje te re dhe nje reklamim pune ne dt 8 Ne daten 6 Kujdes ne marredhenie me eproret apo ne cift Do kete perballje Nje lidhje romantike do ju gezoj jeten ne dt 16 Gusht Shume detabte dhe keqkuptime per udhetime do keni deri ne dt 11

Shigjetari
Duket sikur avash avash po rregullohen gjerat por ne thelb avash avash po perkeqesohen ne shume drejtime sidomos ne lidhje me punen dhe jeen personale Megjithese ju jeni ne disa drejtime te favorizuar ligjerisht perseri do keni bashkepuntor qe do ju ngacmojne si Piranjat duke ju ngrene si pa dashje pak nga pak Nje udhetim me jashte mund te shkoj keq por edhe nje sqarim me dike ne partnneritet apo ne cift mund te shkoj keq gjate dhjetediteshit te pare te Gushtit Mbas dt 16 do ndjeni me shume qetesi dhe mirekuptim dhe begati Ne dt 8 hene e re ne Luan do ju jap nje shtyse te mire per te bere ndryshime dhe per te fflertuar

Bricjapi
Ndoshta per vete nuk do ndjeheni shume te kenaqur dhe kjo do ju beje te beni gjithcka qe edhe te tjeret te mos jene te kenaqur shume Ne dashuri do kalpni nje periudhe te veshtire ne dt 6 dhe 7 Gusht Po keshtu edhe ne ekonomi Nje person me pushtet ndoshta do ju behet pengese dhe do ju marri fatin ne dashuri Ne dt 10 kini kujdes nga nje ceshtje ligjore ekonomike Por ne dt 16 fillon ta rimerrni veten ne lidhje me karieren dhe clirimin psikologjik e persnal Mos investoni ne dt 22

Ujori
Duket sikur po i perballni te gjithe me te gjitha per te sjelle ndryshimin e madh ne jeten tuaj por edhe te te tjereve Luanet qe nuk i durroni dot do perpiqeni ti pengoni kaq shume saqe ata do ta ndjejne veten te pamundur perball jush dhe gjerave qe duan te bejne Satyurni ne shenjen tuaj do jete xhandari i te gjitheve dhe frenuesi ne cdo parregullsi Hen e re ne Luan ne dt 8 mund tju djell nje propozim te ri bashkepunimi dhe bashkjetese Ne dt 16 mund te festoni nje ringritje n ejeten tuaj profesionale dhe kontakte me jashte vendit e udhetime Dt 6 sjell ndryshime qe ne dukje duken te veshtira por qe mund te premtojne ne te ardhmen Jeni titan dhe duhet ta tregoni kete

Peshqit
Me ju gjerat duken me te thjeshta kete muaj megjithese do keni sherre dhe debate ne lidhje me punen dhe ndryshime te papritura te plabneve Por Aferdita ne Virgjeresh perball henjes tuaj ju fton per pak me shume mend ne koke dhe ju ve ne nje program pune dhe bashkepunimi Po keshtu edhe ne jeten erotike megjithese ju jeni shume romantik kete periudhe per te marre nje drejtim Kujdes nga nje zhgenjm ne dt 10 dhe 11 ne ceshtje ekonomike dhe erotike Ne dt 16 do filloni te cliroheni dhe do keni njohje me te mira Ne dt 22 do jeni shume te ngarkuar psikologjikisht