BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e mirë: Kjo shenjë horoskopi do lumturohet nga një ofertë pune

Meri Shehu jep lajmin e mirë: Kjo shenjë horoskopi do lumturohet nga

Sot me datë 25 Tetor, Aferdita me Virgjereshën bënë një lidhje trekëndeshe pozitive me Saturnin në Bricjap. Nevoja për të shquar dhe përzgjedhur njerëzit e duhur në krahun tuaj sot do jete parësore. Marrëdhëniet sjellin mësime jete dhe kërkojnë durim, lodhje dhe perpjekje.

Dashi
Puna dhe dashuria do shkojne bashke. Sot mund te merrni vendim per nje kurorezim ne jeten personale me nje person qe eshte shume i gjindshem ne jeten tuaj te perdishme dhe ka reputaciaon te larte


Demi
Hena e zeze eshte futur ne shenjen tuaj dhe nga sot do fillojne hijet e dyshimit ne cdo marredhenie. Por sot keni fatin te rregulloni jeten tuaj sentimenatle dhe planet per te jetuar jashte

Binjaket
Kjo dite do ju afroj me shume me familjen dhe pronen tuaj. Do keni nje prezantim erotik me nje person qe futet ne shtepine tuaj apo eshte i njohur per ju.


Gaforrja
Sot do keni vendimarrje shume te mira ne lidhje me planet tuaja. Do keni nje takim interesant dhe nje bashkepunim serioz. Nje marreveshje per martese do shkoj mire

Luani
Nje ceshtje ekonomike vendoset apo firmoset ne diten e sotme. Por do keni fatin edhe te vendosni per jeten sentimentale ku sot do shprehni seriozisht ndjenjat tuaja per nje lidhje serioze


Virgjeresha
Me ne fund do merrni nje lajm konkret apo do keni nje takim konkret i cili do rregulloj me ne fund jeten tuaj personale dhe do stabilizoj ndjenjat tuaja

Peshorja
Familja do jete baza kryesore ku do mbeshtesni stabilitetin per nje inisiative pak te rrezikshme ne nje investim kapital e shpirteror, Mendohet qe bazat do jene te forta


Akrepi
Jeta juaj do ndryshoj pasi do keni nje propozim konkret e serioz per nje aktivitet te rendesishem apo per nje njohje me nje person shume te rendesishem, Ne te njejten kohe jeta erotike do perparoj e sigurt

Shigjetari
Ceshtjet ekonomike dhe Karriera do shkojne paralelisht dhe do kene nje stabilitet dhe nje ngritje te rendesishem, Tashme ajo qe keni ndertuar do jete e pathyeshme


Bricjapi
Nje oferte pune dhe nje mundesi takimi me nje person te dashur do ja lumturojne diten dhe do ju risi besimin se Yjet po ju ndihmojne ne kete periudhe

Ujori
Perditeshmeria do behet me e kendshme me e begate dhe me takime me njerez te kendshem te cilet do ju kthejne humorin per pune e per fitime

Peshqit
Partneri juaj ne cift apo nje bashkepuntor do ju veje kushte te cilat do jene nje garanci per ecurine e marredhenies qe ju te mos devijoni rruges apo te beni delikatin.