BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Dashuri e re! Një partner nga e kaluara do iu rikthehet

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Dashuri e

Dashi

Nje marrëdhenie e veshtire do kthehet ne nje sfide ku ju nuk do ta perjashtoni veten nga perpjekja per ta fituar dhe per te marre me te miren nga partneri juaj apo nga bashkepuntoret tuaj

Demi

Do donit te gjalleronit nje pune e cila duket se nuk ka shume mundesi te ringrihet apo te jape bereqet. Por me forcen e besimit dhe te lutjes se sinqerte mund te permbysni punen ‘shterpe’

Binjaket

Do arrni sot te tregoni veten tuaj me te mire ne talente dhe aftesi krijuese. Ne Dashuri do tregoni qe mund te beheni mjeshter dhe te dhuroni diçka aq te veçante sa askush s’do ta bente me mire se ju

Gaforrja

Me nje mendim dhe psikologji krijuese mund te arrini te fitoni perseri terrenin e humbur ne familje apo ne nje veprimtari te rendesishme karriere. Toka e djegur mund te filloj te lulezoj

Luani

Nje aleat shume i zgjuar do jete per ju nje mbeshtetje shume e forte dhe me nje oferte konkrete do ju fusi ne rrugen e nje veprimtarie te suksesshme dhe plani teper krijues

Virgjeresha

Dhimitra eshte pjese e shenjes tuaj prandaj sot mund te mos keni me frike nga pasteritia e besimit dhe e shpirtit tuaj Kjo duhet ti paraprij cdo analize dhe skolasticizmi ne jeten tuaj Pra do fitoni thjesht me patserti

Peshorja

Me ne fund dikush i zgjuar do degjoje zerin tuaj jo vetem duke kenduar ne dush por duke ju marre seriozisht ne ide kontakte dhe duke rikthyer besimin ne talentet tuaja Te gjithe rikthehen tek ju per tu sqaruar

Akrepi

Kush tha qe edhe nje Binjak nuk ju ndihmon dot apo nuk ju kupton dot. Mund te ndodh qe te keni humbur spektrin e ngjyrave dhe kete e sjell per ju nje ‘Binjak’ i zgjuar

Shigjetari

Dhimitra ne thelb eshte nena e pjellorise por ju nuk keni kohe ta shikoni ne veprim dhe merreni nderkohe vetem me zerat poshte e larte. Ne fakt duhet te zbrisni me kembe ne toke aty ku fillon bereqeti

Bricjapi

Ju duhet nje pune qe t’ju marri kohen e tepert sipas jush, per te mos menduar per gjerat personale apo per thashethemet qe mund tju kene shqetesuar. Dhe kjo pune do vije dhe bashke me te dhe e mira

Ujori

Per ju kombinimi me Binjakun inteligjent dhe me Peshoren do sjelli me shume rruge te hapura dhe nje rregullim projekti ne menyre qe te pranoheni ne nje nivel me te larte interesash dhe bashkepunimesh

Peshqit

Dhimitra perball jush do ju kerkoj nje mundesi reale dhe konkrete qe te dilni nga fantazia e te berit te gjerave duke enderruar. Por ne fakt do gjeni nje mundesi te investoni tek vetja realisht. Ju rikthehet nje partner nga e kaluara apo nje partneritet