BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Mund të rigjeni një pozicion pune të cilën e kishit kërkuar…

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Mund

Astrologja e njohur Meri Shehu ka  dhënë parashikimin e saj për ditën e sotme ( e premte 28 shkurt 2020) për të gjitha shenjat si më poshtë:

Dashi
Kanë filluar të qarkullojnë në mendjen tuaj disa ide dhe plane të reja të cilat po vertiten dhe do vërtiten në mendjen tuaj edhe për disa kohë derisa te vendosni ca do bëni

Demi
Ju rikthehet një propozim nga e kaluara nga një shok apo mik dhe do përpiqeni ta analizoni kryesisht për një veprimtari private ose në planin personal

Binjaket
Ju del përsëri përpara një person në lidhje me punën apo karrierën i cili në të kaluarën nuk ju ka lënë shije shumë të mirë. Do ju duhet ta rishikoni më mirë ecurinë tashmë

Gaforrja
Ju del një problem për zgjidhje sidomos në planin ligjor apo në çështje që lidhen me udhëtime e studime. Keni kohë për të gjetur një zgjidhje megjithese jeni duke e ndjerë një mundësi

Luani
Një çeshtje shumë e komplikuar personale dhe ekonomike ju del përpara ose si te themi duhet ta merrni seriozisht që ta sqaroni apo ta zgjidhni

Virgjeresha
Nuk mund të bëni një hap të ri në bashkëpunime pa sqaruar dicka nga e kaluara apo disa pengesa që ju kanë dal përpara të cilat lidhen me të kaluarën

Peshorja
Mund të rigjeni një pozicion pune të cilën e kishit kërkuar diku tjetër gabimisht dhe ju kishte lodhur për disa muaj me rradhë. Tani ky gabim rregullohet

Akrepi
Ju rikthehen të gjitha energjite për të plotësuar veten në planin er.otik dhe ju dalin përpara shumë persona që ju propozojnë. Kujdes në zgjedhjet që do bëni

Shigjetari
Mundohuni të krijoni një ambjent të ri apo një  hapje të re duke përmirsuar kushtet egzistuese ku jetoni e punoni. Do keni pengesa dhe ide të reja pa diskutim

Bricjapi
Një takim shumë i rëndësishëm do ju bejë të mendoni dhe të analizoni situatën dhe mundësine të rregulloni gabimet e bëra në një lidhje apo keqkuptimet që keni lene pas

Ujori
Disa gabime apo pengesa në çështjet ekonomike do fillojnë të qartësohen ose do filloj fillimi i fundit në një marrëdhënie er.otike që ju ka mbajtur larg jetës konkrete

Peshqit
E kaluara dhe mendimet e ngatërruara apo ndikimet nuk ju lënë të mendoni për momentin pozitivisht e të bëni një hapje të re në jetën tuaj
për parashikime të detajuara personale të jetës, punës dhe dashurisë