BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Lifestyle

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë të horoskopit: Nga sot fillon...

Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë të

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit e njëra prej tyre është Binjakët. Sipas Merit personat që i përkasin kësaj shenje horoskopi nga sot fillojnë çlirohen psikologjikisht pasi kuptojnë që se kishin rënë pre e një mashtrimi.

Dashi

Duhet te ndodh nje ngjarje qe do ju zgjoj sot nga pergjumja dhe nga ndikimi i rreme ku ju kane futur duke ju perdorur. Do shihni me realisht nese dini te zgjoheni nga ndikimet djallezore

Demi

Ne dashuri sot do jeni me te qarte dhe do pranoni me mire dike qe eshte konkret sesa dike qe duket e zhduket dhe bene lojen perfytyrimve

Binjaket

Realiteti vjen dhe ju zgjon duke ju treguar se keni rene preh e nje mashtrimi apo nje endrre qe ju ka nxjerre nga realiteti. Sot fillon clirimi juaj psikologjik

Gaforrja

Endrrat per nje te ardhme te ndritshme duhet te kalojne nepermjet disa rrugeve qe praktikisht duhet t'i kaloni me sukses dhe me zotesi. Nje pengese ju kthen me kembe ne toke

Luani

Ajo qe prisnit nga nje bashkepunim apo nga nje marreveshje sot do rezultoj nje deshtim dhe nje pritje e kote ne kohe dhe ne energji. Shikoni me mire mundesite tuaja praktike

Virgjeresha

Cdo keshtjelle e ndertuar prej jush sado e forte dhe e vertete nuk do kishte vlere nese ne te nuk do kishte asnjeri brenda dhe nuk do ta kishit me ke ta ndanit. Kujdes ne ndarjet qe do krijoni me te tjeret

Peshorja

Brenda jush do jeni me te arsyeshem dhe me konkret, por realiteti do ju zhgenjej me pamjet e veta jo te verteta apo ofertat e genjeshtra ne pune e jete personale

Akrepi

Dite e veshtire kjo e sotmja ne dashuri pasi gjithe mashtrimi sentimental do ju dershet i gjithi perball, por ka nje shpetim t'i ndryshoni rrugen zemerimit

Shigjetari

Sot do merreni me nje pune pak me te veshtire dhe do pranoni se jo cdo mbyllje ne ambjentin tuaj mund te jete shpetim nga e keqja por mund te behet edhe mbytje ne tentative shpetimi

Bricjapi

Ka ardhur koha te largoni apo deklaroni miqte e rreme apo ata qe ju kane mbajtur me premtime dhe te vazhdoni projektet tuaja ne rruge te hapur

Ujori

Nje deshire per te rritur te ardhurat apo per t'i pare ato me shume se sa duhet do ju lodhi por konkretisht do bazoheni ne lajmet e burimeve te dukshme

Peshqit

Kjo dite pervec zhgenjimit do ju cliroj nga mundesia per tu bere pjese e nje bashkepunimi qe do ju zhyste me shume ne probleme. Nje propozim konkret pune apo personal do ju shpetoj.