BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x
BREAKING NEWS

Moska në prag të falimentimit, Putini i ka ditët e numëruara, liderët më të fuqishëm të botës i japin goditjen përfundimtare “Carit”, ja çfarë po ndodh në Rusi

Moska në prag të falimentimit, Putini i ka ditët e
x

Lifestyle

Surpriza të mëdha ju presin/ Meri Shehu nxjerr horoskopin javor, shenjat më të favorizuara për ditët e ardhshme

Surpriza të mëdha ju presin/ Meri Shehu nxjerr horoskopin javor,

Dashi – 4 yje
Hëna e plotë në Shigjetar sjell optimizëm dhe mbarësi që bashkë me Jupiterin do bëjnë iniciativa, udhëtime, lajme ligjore të mira. Kujdes ata të lindur në 10-ditëshin e tretë me prapaskenat në fushat e përmendura.

Demi – 2 yje
Vazhdojnë të kenë probleme sepse Afërdita në shenjën e tyre sjell probleme me karrierën, ekonominë, jetën personale dhe i provon e sprovon. Aspekti ekonomik do jetë një ngarkesë.

Binjakët – 3 yje
Mërkuri është i drejtë në Binjak dhe do jenë në komunikim, lëvizje, jetë të hapur. Kujdes me bashkëpunimet, martesat dhe ata të lindur në 10-ditëshin e tretë.

Gaforrja – 1 yll
Janë shenja më e mbyllur për javën. Nuk do hapen e shprehen, do merren me veten. Afërdita, lidhur me shoqërinë, i sjell lojëra pas krahëve.

Luani – 5 yje
Jupiteri në Dash dhe Hëna e plotë në Shigjetar iu jep një javë fantastike në dashuri dhe plotësojnë një dëshirë të madhe në lidhje me fëmijët, veprat krijuese dhe planet. Të lindurit në 10-ditëshin e tretë kujdes me ekonominë dhe familjen.

Virgjëresha – 3 yje
Mërkuri në Binjak tregon që do merreni me karrierën, kontakte, biseda, plane, udhëtime. Do jepni e merrni informacion dhe do merreni me një punë që ka të bëjë me shtetin.

Peshorja – 3 yje
Duan të bëjnë gjëra të reja, iniciativa. Hëna e plotë në Shigjetar, duke qenë se janë shenjë ajri, iu jep një ndikim shumë të mirë në jetën personale. Kujdes me çështjet ekonomike, ndërsa të lindurit në 10-ditëshin e tretë do përjetojnë prapaskena në çift.

Akrepi – 5 yje
Në çështjet ekonomike do marrin një avantazh të fuqishëm dhe do mbyllin disa problematika që mund të kenë pasur. Mërkuri në Binjak do i bëjë të merren me jetën personale e erotike. Kjo do i bëjë që të merren në mënyrë që mos t’iu shpëtojë më nga duart ose në kushte të cilat mund t’iu kushtojnë çfarë duan të arrijnë me doemos.

Shigjetari – 5 yje
Hëna e plotë në Shigjetar pavarësisht se bën një lidhje të vështirë me Neptunin në Peshk dhe ka nga ata që duan të zhgënjehen, por ndonjëherë e bukura është kaq e bukur sa ia vlen edhe një zhgënjim. Ata të 10-ditëshit të tretë duhet të kenë kujdes në marrëdhëniet në çift, bisedat me partnerin duhet të jenë më të hapura e të ekuilibruara.

Bricjapi – 2 yje
Hëna e plotë në Shigjetar nuk është në favor të tyre. Duhet të kenë kujdes prapaskenat, gjendjen psikologjike, emocionale, shëndetësore, erotike. Mërkuri në Binjak iu jep shumë punë, lëvizje e kontakte që do i bëjë edhe të lodhen.

Ujori – 4 yje
Janë në një fazë shumë të bukur me Hënën e plotë në Shigjetar dhe Mërkurin në Binjak. Iu hapet jeta erotike në mënyrë perfekte. Kudo të shkelin do kenë oferta të mira, propozime, shoqëri, marrëdhënie dhe shumëllojshmëri.

Peshqit – 5 yje
Megjithëse e kalojnë shumicën e kohës në shtëpi, do bëjnë karrierë, mjafton të mos i hedhin shumë doza të mëdha fantazie planeve dhe projekteve të tyre.