BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi të ketë kujdes: Do ju tradhëtojnë

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi të

Fillon nje periudhe me ndikime familjare por me disa trauma nga e kaluara qe mund te perseriten dhe tj'u bejne te ndjeshem ne dashuri dhe te pavendosur

Nje plan i detajuar familjar do te jete i suksesshem por ne te njejten kohe ne jeten personale do kaloni nje krize tradhetie.

Ne çeshtjet ekonomike po ashtu do kete mangesi

Binjaket

Tashme do jeni me te familjarizuar me kerkesat tuaja ekonomike dhe me detyrimet qe keni apo deshirat per te plotesuar me shume boshlleqet ne kete aspekt.

Kujdes nga nje tradheti ne shkembimet ekonomike

Gaforrja

Personalisht jeni te favorizuar dhe me me shume mundesi te reja per te qetesuar pasigurine tuaj ne jeten personale.

Do keni nje njohje te re por kujdes nga nje njohje nga e kaluara qe ju ka lene nje shije te keqe

Luani

Per ju kjo periudhe do jete nje angazhim i madh shpirteor dhe ekonomik!

Do jeni te fshehte dhe shume pune do ti beni te padeklaruara.

Madje edhe nje ceremoni fejese a martese

Virgjeresha

Aferdita ne Gaforre eshte nje simbol i mire per ju dhe ju sjell qetesi ne jeten tuaj dhe ne planet tuaja.

Mbeshtetja tek njerez te aferm do jete e rendesishme.

Por edhe dikush i afert nga familja mund t'ju tradhetoje ne disa shkembime ekonomike

Peshorja

Çeshtje te karieres tuaj do marrin me shume permiresim dhe ngritje.

Do arrini te mallengjeni njerzit perret jush dhe kjo do ju jap nje kohe me shume per te vepruar.

Kujdes nga nje person i keq ne familjen tuaj

Akrepi

Nje periudhe romantike hapet per ju dhe me kontakte te mira me jashte vendit.

Po keshtu keni mundesi te lidheni me familjare te larget apo te dashuroheni me dike qe jeton larg.

Shigjetari

Ky moment per ju do jete shume emocioonal ne lidhje me disa vendime familjare qe do merrni dhe ndoshta do donit te ishit me te sigurt dhe te qete para se ti merrnit.

Kerkoni siguri ekonomike.

Do perjetoni nje tradheti

Bricjapi

Aferdita perball jush ju fton te jeni me te dashur dhe me te afrueshem sidomos ne marrdhenie me te tjeret dhe ne cift Ne te kundert mund ti jepni fund nje martese

Ujori

Jeni nga me te priilegjuarit ne lidhje me punen shendetin dhe nje njohje erotike me nje person qe lidhet me punen dhe veprimtarite tuaja te perditshme

Peshqit

Do jeni te favorizuar ne dashuri por edhe ne projekte te puneve personale.

Kujdes! Nje tradheti ne shoqeri apo nga dikush qe e kni pasur ne te kaluaren te rendesishem ne jeten tuaj