Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Lifestyle

Meri Shehu zbulon se ç’kanë rezervuar yjet për ju nesër, paralajmëron këtë shenjë të horoskopit: Ju nuk mund t’i bëni dot ballë...

Meri Shehu zbulon se ç’kanë rezervuar yjet për ju

Dashi

Fillime te reja ne pune dhe organizim me i mire ne jeten e perditeshme. Ankthi mund t’ju lodh dhe te detyroheni te futeni ne marredhenie apo pune genjeshtare duke ju larguar pergjegjesive.

Demi

Kjo hene e re do jete e mire per cdo gje ne jeten tuaj por aspak e mire ne jeten erotike. Do merrni nje zhgenjim Por nese jeni me kembe ne toke mund ta shmangni.

Binjaket

Merruni me nje pune konkrete qe mund tju jap kenaqesi. Merruni me nje shtepi ta ndertoni apo ndryshoni. Nje biznes familjar dhe mos lakmoni karrieren.

Gaforrja

Ju nuk mund ti beni dot balle presionit te jashtem apo joshjes nga gjerat e panjohura apo mbivleresimet qe ju jane ngulitur ne mendje per disa persona dhe keshtu mund te humbni ate qe eshte me e forte vetja juaj.

Luani

Cdo gje qe keni fituar nga te tjeret apo ju kane premtuar sot mund ju zhegnjej. Jeni ne momentin qe tja filloni nga e para si ne planin ekonomik ashtu edhe shpirtëror.

Virgjeresha

Hene ere ne shenjen tuaj ju ndihmon ne hapje te reja dhe ne ndryshime konkrete ne pune e jete personale. E kaluara ka zhgenjyer ne martese dhe bashkepunime Tani duhet te bazoheni tek vetja.

Peshorja

Cdo ndryshim i mire nis se brendshmi dhe jo se jashtmi. Nuk ka rendsi te ndryshoni punen qe te jeni te lumtur por te ndryshoni brenda vetes tuaj. Do ju jepet mudesia per nje clirim shpirteror pas nje mbylljeje.

Akrepi

Fame dhe jete sociale nuk do mungojne. Kujdes ne levizjet me jeten erotike. Kujdes nga gabimet e se djeshmes te cilat mund te ndikojne ne negativitet per te nesërmen. Lerini pas fantazite dhe zhgenjimet erotike Jeta e vertete eshte tani.

Shigjetari

Do arrini ne nje maj te puneve dhe nje fillim i ri ju hap mundesite te shkoni large ne qellime dhe mundesi. Bashkepunimet me jashte jane te suksesshme. Dilni nga shtëpia. Aty nuk keni me cte beni.

Bricjapi

Hene e re ne Virgjeresh ju fton te dilni nga erresira shpirterore dhe pesimizmi. Pengesa nuk jane te perjetshme por jane aty per aq kohe sa ne i vleresojme per te pakapërcyeshme.

Ujori

Nje pune e re ju therret. Mos mendoni se do fitoni shuma marramendese meqe jeni te zgjuar por mendoni te fitoni veten duke u marre me nje veprimtari te paçmuar.

Peshqit

Hene e re perball shenjes tuaj. Nuk ka me bukur sot dhe keto dite qe te parnoni realisht nje lidhje konkrete apo bashkepunim konkret i cili do ju tregoj rrugen e vertete duke ju ndar nga fantazite.