BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Lifestyle

Mërkuri futet në Gaforre, astrologia e njohur parashikon çfarë kanë rezervuar yjet për ne në këtë periudhë

Mërkuri futet në Gaforre, astrologia e njohur parashikon

Klima e përgjithshme e horoskopit javor paraqitet e qetë dhe jo shumë e ngarkuar, sipas astrologes së “Shije Shtëpie” , Krisanthi Kallojeri.

Ngjarjet do të drejtohen më së shumti nga aktiviteti i Marsit në Dem dhe Mërkurit në Gaforre, të cilët do të kombinojnë vendosmërinë, taktin dhe ndjenjat.

Krisanthi Kallojeri:Kemi një javë neutrale, të qetë në vija të përgjithshme dhe fundi i saj është i mirë. Nga data 8-11 janë ditë të mira për bisedime, kontrata por me pak kujdes sepse kur jemi entuziastë, optimistë dhe të sigurtë për veten bëjmë gabime. Nga data 13-15 vjen një periudhë e ngarkuar me transformime jo domosdoshmërisht me sens negativ.

Kryesorja për këtë javë është kalimi i Marsit në shenjën e Demit dhe duhet të veprojmë me vendosmëri, strategji, pa u nxituar, me këmbëngulje, por gjithnjë me takt. Gjatë kësaj periudhe, paleta do ketë gjithë ngjyrat, veprimtari, peripeci, tensione, duhet të jemi të kujdesshëm. Aktivizohen edhe eklipset, në datën 5 Mërkuri kalon në Gaforre ku do të qëndrojë deri më 19 Korrik dhe logjika, komunikimi e jeta e përditshme do të jetë më me ndjenja, sentimentale dhe pranë familjes e njerëzve të afërt.