BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat më të korruptuar në qeveri, surpriza e madhe është Edi Rama, ja në çfarë vendi renditet në listë

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat
x
BREAKING NEWS

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku opozitën 26 vjet më parë, flasin protagonistët

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku
x
BREAKING NEWS

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep për “Hemodializën” 2.5 milionë euro për punë të pakryera

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

Ja plani i Londrës dhe Uashingtonit për të marrë nën ombrellën e vet Ballkanin Perëndimor pas refuzimit të BE për ta integruar

Ja plani i Londrës dhe Uashingtonit për të marrë nën
x
BREAKING NEWS

Hapet “Kutia e Pandorës” në Rusi, lëvizja e bujshme e 100 zyrtarëve të lartë që do të shkundë nga themelet Kremlinin, Vladimir Putin në alarm

Hapet “Kutia e Pandorës” në Rusi, lëvizja e bujshme e
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi tronditës nga Rusia: Perëndimi ka shpallur një luftë totale, ja kur do e zhdukim Gjermaninë me bombë atomike

Paralajmërimi tronditës nga Rusia: Perëndimi ka shpallur një
x
BREAKING NEWS

Kryesia e PD-së, ndryshon lista e kandidatëve, cili është emri që është shtuar

Kryesia e PD-së, ndryshon lista e kandidatëve, cili është
x

Lifestyle

Mërkuri hyn në prapavijë, Meri Shehu paralajmëron këto 3 shenja Horoskopi të kenë shumë kujdes

Mërkuri hyn në prapavijë, Meri Shehu paralajmëron këto

Astrologia Meri Shehu ishte e ftuar sot tek “Rudina” ku dha parashikimin për muajin maj për disa nga shenjat e horoskopit. Meri Shehu ka vendosur në ato që kanë më pak fat pikërisht grupin e shenjave të Tokës.

Meri Shehu: Muaji Maj ka një intensitet akoma më të fuqishëm sepse Mërkuri në datën 10 do kthehet i kundërt. Me Mërkurin në prapavijë nuk mund të bëjmë një marrëdhënie të re, një bashkëpunim të ri apo fillim të ri sepse do hasë pengesa, por nëse kemi lënë diçka përgjysmë që duhet rishikuar e rikontrolluar, apo ngjarje nga e kaluara, do stabilizohet ndaj duhet shfrytëzuar për mirë.

Prapavija do zgjasë deri më 24 Maj. Duhet të kemi kujdes me komunikimin, keqkuptimin, nuk duhet të bëjmë blerje të rëndësishme sepse mund të mos rezultojnë të mira. Duhet të mos planifikojmë pushime apo udhëtime në vende që nuk keni shkuar asnjëherë. Shenjat që do e kenë më të vështirë janë ato që do kenë Marsin si kundërshtar.

Ky i fundit ndodhet në Peshk gjatë gjithë muajit dhe do kundërshtojë Virgjëreshat, Binjakët dhe Shigjetarët që duhet të jenë më të kujdesshme.