BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Lifestyle

Mjaft me mërzi! Kjo shenjë tani shikon vetëm përpara

Mjaft me mërzi! Kjo shenjë tani shikon vetëm përpara

Fundi i muajit është këtu, ndaj duhet të gëzohemi.
Ky mund të jetë një urdhër i madh për ata që kanë kaluar dhimbje ose humbje këtë vit dhe për fat të keq, në këtë ditë, disa prej nesh do të ndjejnë dhimbjen e asaj humbjeje.
Por gjithçka kalon!

•Gaforrja
Ju mund të jeni personi që e merrni këtë ditë pushimi thjesht sepse e njihni veten mirë dhe kur nuk ndiheni të barabartë, preferoni të qëndroni me veten në shtëpi, nëse është e mundur.

Sot po ndodh një atmosferë me energji të ulët, e cila ju rrëzon.
Kjo është kryesisht për shkak se ju keni gjëra që ju demoralizojnë, por duke qenë se dita është aq e mbushur me tranzite sfiduese sa është, ju mund t’i nënshtroheni ‘anës së errët’.

Kjo është ndryshe nga ajo ku përfundon historia.
Ju duhet të ndaheni nga të tjerët në këtë ditë thjesht sepse energjia e njerëzve të tjerë mund të ngjall disa emocione negative tek ju, dhe më shumë negativitet është ajo që NUK KENI nevojë.
Ju do merrni në dorë frerët tuaja dhe do vendosni të lini gjithçka pas duke investiar energji vetëm tek e tashmja për të mbjellë një të ardhme më të mirë.