Lajme të tjera
BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Lifestyle

Mjekët i thanë ti nuk do lindësh fëmijë se ke dy mitra, gruaja sjell në jetë fëmijën mrekulli, mesazhi prekës i nënës për bebushen e saj

Mjekët i thanë ti nuk do lindësh fëmijë se ke dy mitra,

Një grua me dy mitra, së cilës mjekët i kishin thënë se mundësitë për të mbetur shtatzënë i ishin përgjysmuar, do të festojë së afërmi ditëlindjen e parë të ‘foshnjës së mrekullive’.

Kur Emma Johns nga Goole, East Yorkshire, u diagnostikua me didelfi uterusi, ajo pati fri kë se nuk do të mbetej kurrë shtatzënë.

Duke dashur të bëhej mama para të 30-ave, ajo dhe i fejuari i saj filluan të provonin për një fëmi në fillim të 2019.

Për mrekullinë e të gjithëve, ajo arriti të mbeste shtatzënë që në muajin e parë të përpjekjes.

Woman with TWO wombs welcomes 'miracle baby' after being told she ...

Emma shprehet për fëmijën e saj: “Unë e shoh atë si një mrekulli. Nuk mendova se do të mund të kisha një fëmijë pas diagnozës.”

Woman with two wombs defies the odds to welcome 'perfect' miracle ...