Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Modelja hidhet nga ballkoni për t’i shpëtuar përdhunimit nga shefi, por përfundon në burg

Postuar: 24/09/2018 - 20:33

Një modele ruse është burgosur, pasi u hodh nga ballkoni i katit të katër në një hotel në Dubai, ndërsa përpiqej t’i shpëtonte përdhunimit nga shefi i saj.

Edhe pse e reja ka përfunduar me dëmtime shumë serioze, duke thyer shtyllën kurrizore e duke iu nënshtruar dy operacioneve, sërish ka përfunduar në burg.
 
Kjo pasi, shefi, për të cilin ajo thotë se kishte tentuar ta përdhunonte dhe më pas edhe ta vriste duke e kanosur me thikë, e kishte akuzuar se në fakt ishte ajo e cila e kishte kërcënuar.0_PAY-Ekaterina-Stetsyuk-1-Ekaterina-
 
“Më erdhën dhe më morën nga spital e më çuan direkt në burg. Unë nuk mund të lëvizja fare, vetëm gishtat, por ata më vunë në një karrocë me rrota dhe më çuan pas hekurave. Unë u hodha nga kati i katërt, sepse shefi im, të cilin e kisha ftuar për një gotë në dhomën time të hotelit, filloj të më ngacmonte duke më prekur tek këmbët, e më pas kur unë vrapova në korridor për t’u larguar, ai nxori një thikë, më kapi prej flokësh dhe më çoi në dhomë”, është shprehur Ekaterina Stetsyuk.
 
23-vjeçarja pas kërkesës që bëri pranë ambasadës ruse, pas dy javësh arriti që të depërtohej në vendin e saj, ndërsa shefi i saj, u depërtua në Palestinë.
 
Ajo shprehet se edhe pas gjithë kësaj torture që kaloi, sërish ai mbeti i pandëshkuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/12/2018 - 23:24

70-vjeçarja, Lyudmila Vyacheslavovna, është e vetmja banore e fshatit Tolokonnikovos në rajonin Pskov të Rusisë perëndimore.

Postuar: 15/12/2018 - 23:19

Njerëzit më pasionantë për seks kanë lindur në muajt q1% vijojnë më poshtë:

Postuar: 15/12/2018 - 22:57

Shekulli i 20-të i hapi rrugën medias masive, me të cilën e gjithë bota jeton në moment ndryshi

Postuar: 15/12/2018 - 22:43

Shpërblimet e fundvitit, krahas pensionit mujor gëzojnë çdo pensionist, ndonëse shumat janë simbo

Postuar: 15/12/2018 - 22:20

Ndoshta ju nuk e dinit më parë por Coco Chanel, një nga ideatoret më të famshme të stilit moder

Postuar: 15/12/2018 - 22:04

2019-ta po afron dhe nëse ishit optimistë se do të jetë më i mirë se viti që po lemë pas, parashi

Postuar: 15/12/2018 - 21:27

Akupresura apo terapia terapeutike me shtypje ka treguar prej kohësh efektin lehtësues dhe lirimi