BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Pezullohen nga puna 4 zyrtarë, zbardhen akuzat që rëndojnë

Pezullohen nga puna 4 zyrtarë, zbardhen akuzat që rëndojnë
x

Lifestyle

Mos bëni veprime të nxituara/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Mos bëni veprime të nxituara/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Horoskopi i ofron Dashit një pushim nga zhurma e përditshme dhe nxitimi i përjetshëm. Mundohuni të paktën shkurtimisht të tërhiqeni dhe të braktisni plotësisht problemet e botës së jashtme

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Humor i mirë i cili ndihmon për të hequr qafe mendimet e errëta. Horoskopi i ofron Demit të angazhohet në krijimtari. Arti frymëzon kreativitetin. Ndoshta talenti i një poeti ose një artisti dremit në ju, thjesht besoni në veten tuaj

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Pushime dhe reflektime të pangutura. Horoskopi i këshillon Binjakëve që të mos e nënshtrojnë trupin në sprova të rënda. Do të ishte më mirë nëse gjeni mundësinë për të ndryshuar situatën, të bëni diçka të këndshme, siç është kreativiteti.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Kjo ditë jep optimizëm dhe krijon një humor të vetëkënaqur. Horoskopi u ofron Gaforreve të ndalojnë së vuajtur për ngjarje që nuk mund të ndryshohen më. Vetëm një qëndrim pozitiv do t’ju ndihmojë të kapërceni të gjitha fatkeqësitë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Dita do t’ju ndihmojë të hidhni negativin e grumbulluar dhe t’i hidhni një vështrim të ri gjithçkaje që ndodh. Horoskopi i këshillon Luanët të mos tundojnë fatin me veprimet e tyre të nxituara.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Dita nuk është e favorshme për aktivitet të fuqishëm, përkundrazi, mund të ndjeni një lodhje të lehtë dhe letargji. Horoskopi nuk i këshillon Virgjëreshat të shpenzojnë kohë dhe energji për zbatimin e planeve ambicioze.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Dita shoqërohet me një humor të dielës dëshirën për t’u larguar nga nxitimi. Horoskopi i ofron Peshores të përpiqet të gjejë përgjigje për të gjitha pyetjet, duke iu kthyer nën-ndërgjegjeshëm.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Akrepi duhet të qetësohet, të përshtatet me harmoninë e së dielës. Horoskopi i sugjeron Akrepëve të kalojnë pak kohë në paqe dhe qetësi, në mënyrë që asgjë të mos e shpërqendrojë nga të menduarit.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Kjo ditë jep aftësinë për të menduar qartë dhe për të kuptuar thelbin e vërtetë të gjërave. Horoskopi i këshillon Shigjetarët se si të reflektojnë për jetën e tyre.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Horoskopi i këshillon Bricjapët të përdorin talentin e tyre diplomatik. Bën thirrje për qetësi dhe maturi. Prandaj, hiqni dorë nga të gjitha çështjet e rëndësishme dhe nëse nuk ekziston një mundësi e tillë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Ditë me një humor të qetë që shkakton dëshirën për të dalë në pension. Horoskopi i Ujorit këshillon një pushim nga nxitimi i përditshëm

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Kjo ditë do t’ju ndihmojë të shpalosni potencialin tuaj, veçanërisht aftësitë krijuese. Horoskopi i këshillon Peshqit të lënë çdo punë dhe të përqendrohen plotësisht në realizimin e ideve.