Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mos e humbisni këtë! Figura që do të bësh tatuazh, tregon një anë shumë të rëndësishme tënden

Postuar: 14/11/2019 - 10:26

Simbolet figurative mund të tregojnë shumë për ne dhe kjo është një metodë që e përdorin dhe psikologët më të famshëm. Gjithçka që duhet të bësh është të supozosh se do të bëj një tatuazh. Cilin objekt do të zgjidhje? Lexo më poshtë se ç’tregon ai për ty.
 
Nëse keni zgjedhur imazhin nr.1
 
Do të thotë që jeni një person i cili jeton në një qytet prej shumë kohësh, ndjeni dëshirën për të udhëtuar. Ju pëlqen të eksploroni vende të reja, zakonisht vetëm, në mënyrë që të njihni njerëz të rinj.
 
Nëse keni zgjedhur imazhin nr.2
 
Nëse zgjidhni imazhin e dytë, jeni tipi që ua hap shpirtin kafshëve. Kushdo që ju njeh e di se ç’ndjeni për to.
 
Nëse keni zgjedhur imazhin nr.3
 
Jeni person besnik dhe inteligjent. Familja dhe miqtë e dinë se mund të mbështeten tek jo. Jeni gjithashtu tipi që ka nevojë për kohë veten dhe gjërat që i japin kënaqësi.
 
Nëse keni zgjedhur imazhin nr.4
 
Ju pëlqen të eksperimentoni në gjëra të reja. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për të nisur një punë të re apo për të mësuar diçka të re, jeni gati. Jeni person entuziast, por ruani qetësinë. Njerëzit ndihen në lartësinë e duhur krah jush.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 13:29

Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë?

Postuar: 13/12/2019 - 09:32

Jo të paktë janë ata njerëz që besojnë tek besëtytnitë dhe çdo gjë që iu lidh në jetë e lidhin me

Postuar: 13/12/2019 - 09:16

Një djalosh shqiptar nga Gjilani ka bërë një gjest të rrallë.

Postuar: 13/12/2019 - 07:57

Disa persona janë krejt të pandjeshëm, kur bëhet fjalë për t’i dhënë fund një lidhje edhe p

Postuar: 13/12/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 12/12/2019 - 23:56

Një 43-vjeçar ka tentuar të gënjejë instruktorin me qëllim që të merrte provimin e patentës për n