Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Lifestyle

Mos i neglizhoni! Këto janë pesë pozicione që femrat i urrejnë në seks

Mos i neglizhoni! Këto janë pesë pozicione që femrat i

“Doggy style”

Nuk do mend që ky pozicion është i preferuari i meshkujve, por kur vjen puna tek femrat është shumë i dhimbshëm dhe ndonjëherë i mërzitshëm. Për të mos folur pastaj për faktin që ti sheh vetëm të pasmet ndërsa ajo asgjë.

Ajo sipër

Përveç se është i lodhshëm, ky pozicion e bën një vajzë të ndihet e pasigurtë për të

vetmin fakt se i duhet ta bëjë thuajse çdo gjë vetë dhe përsëri të duket seksi.

Kalërimi mbrapsh

Ky pozicion do një kordinim të paparë të partnerëve. Nëse ky kordinim nuk gjehet është një dështim dhe kjo është arsyeja pse gratë e urrejnë.

Misionari

Mund të duket bazik, por pozicioni i misionarit do teknikë ose një penis për t’u patur

zili. Nëse nuk ke asnjërën nga të dyja na vjen vërtetë keq, por mos e merr mundimin.

69

Thonë se femrat e kanë të vështirë të përjetojnë kënaqësi ndërkohë që janë duke u

marrë me diçka tjetër impenjative. Kaq e thjeshtë!