BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Mos merrni vendime të nxituara/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Mos merrni vendime të nxituara/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Këtë të mërkurë 15 ju pret një ditë mjaft e veçantë. Mundohuni të mos merrni vendime të nxituara. Në punë gjërat do të qetësohen, por gjatë fundjavës.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Ka raste kur duhet të përpiqeni të mendoni vetëm për veten, kjo ditë e mërkurë është një prej tyre.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

E mërkurë që po lëmë pas ishte një ditë e veçantë, përpiquni të mos i humbni ato energji. Mos e humbni fokusin edhe në punë

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Ndonjëherë izoloheni nga të tjerët pa asnjë arsye të vërtetë, ndoshta këtë të mërkurë mund ta kuptoni pse. Mos mendoni kaq shumë për punën.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Partneri/ja juaj po afrohet më shumë dhe ju jeni pak i shqetësuar. Lërini gjërat të rrjedhin. Në punë do të keni një koleg të ri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Këtë të mërkurë është dita e duhur për të surprizuar dikë me diçka vërtet të rëndësishme. Mundohuni të flisni me shefin tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Edhe nëse nuk keni dëgjuar për një person prej një farë kohe, duhet t’i shkruani. Kolegët tuaj në punë, do t’ju dëgjojnë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Luftoni për qëllimet tuaja, por mos harroni edhe njerëzit përreth jush. Ata janë shumëçka për ju.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Kjo e mërkurë 15 është një ditë e bukur. Mos e prishni duke kërkuar një pretekst për të debatuar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Mund të ketë diskutime, por mos i jepni rëndësi. Puna do të jetë pak e rënduar.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Merrni pak kohë për veten tuaj dhe përpiquni të bëni atë që ju mundon të çoni përpara. Puna do t’ju japë kënaqësi të madhe.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Mos e humbni fokusin, pothuajse jeni aty ku synoni. Besoni në vetvete.