BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Temperatura ekstreme të larta! I nxehti afrikan pushton Shqipërinë, Ministria e Shëndetësisë thirrje urgjente: Nëse ndiheni keq kërkoni ...

Temperatura ekstreme të larta! I nxehti afrikan pushton
x

Lifestyle

Mos u besoni plotësisht, nga të gjitha shenjat e horoskopit këto të treja ju godasin me thikë pas shpine

Mos u besoni plotësisht, nga të gjitha shenjat e horoskopit këto

DASHI (21 Mars – 19 Prill)

Dashi mund të jetë një shenjë shumë besnike, por kur bëhet fjalë për të vendosur veten në radhë të parë ose miqtë, ka më shumë të ngjarë t’ju ??godasë me thikë pas shpine për përfitimin e veta sesa të qëndrojë besnike. Mos e gaboni, është një mik i shkëlqyer por si shenja e parë e zodiakut, është mësuar të jetë numri një.

AKREPI (23 tetor – 21 nëntor)

Akrepi është i rrethuar me mister dhe intriga, prandaj është më mirë të jeni të kujdesshëm se kush është në të vërtetë. Nëse nuk jeni në rrethin e tij të ngushtë, nuk keni pothuajse asnjë shans të dini saktësisht se për çfarë është e aftë. Edhe ata që mendojnë se e njohin mund të befasohen kur tregon ngjyrat e vërteta.

SHIGJETARI (22 nëntor – 21 dhjetor)

Shigjetari mund të jetë një mik i shkëlqyeshëm … nëse i përshtateni . Pëlqen të jetë pranë njerëzve që eja bëjnë jetën më të lehtë ose më emocionuese. Por kur ajo ndeshet me njerëz që janë më emocionues ose interesantë, nuk e ka problem t’ju ndërrojë menjëherë.

Më të lexuarat