BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Muaji gusht premton surpriza të mëdha, kjo shenjë e horoskopit do bëjë para me ‘thasë’, ndërsa për këtë tjetrën nuk do jetë e lehtë

Muaji gusht premton surpriza të mëdha, kjo shenjë e horoskopit do

Muaji i fundit i verës erdhi dhe ka shumë surpriza! Disa shenja do jenë të favorizuara, do kalojnë mirë dhe do kenë sukses financiar dhe disa të tjera do mundohen pak dhe do duhet të lëvizin më me kujdes. Yjet dallojnë një shenjë që do të kalojë shumë mirë dhe do të fitojë para dhe do të bjerë zilen e alarmit për një tjetër që do të kalojë disa vështirësi financiare. Lexoni më poshtë se cila shenjë me fat do të bëjë para dhe cila do të përballet me vështirësi financiare:

Luani

Fillon një muaj me shumë fat për ju Luanë! Do të ketë shumë mundësi për argëtim dhe momente të mira dhe për shkak se financat tuaja do të lulëzojnë, do të kënaqeni me gjithçka dhe do të llastoheni pak pa stres! Luksi është diçka që ju pëlqen dhe tani e tutje mund të shijoni çfarë të doni. Të ardhura shtesë që nuk i prisnit do të hyjnë në xhepin tuaj dhe kjo do t’ju bëjë shumë të lumtur. Edhe për shkak se jeni bujarë dhe argëtues, do të siguroheni që të shijoni komoditetin financiar që keni me të dashurit tuaj dhe të kaloni momente shumë të bukura me ta! Pra, gëzuar dhe argëtohuni!

Demi

Ju Demi nga ana tjetër duhet të ecni me kujdes muajin tjetër. Është mirë të shmangni shpenzimet e panevojshme dhe të mos e teproni në pushimet tuaja. Ka shumë mundësi që të shfaqen pezullime financiare që nuk i keni llogaritur në këtë moment dhe kjo mund t’ju stresojë pak. Bëni një planifikim të mirë të të ardhurave tuaja dhe lëreni jetën e lartë tani për tani sepse mund të pendoheni dhe në vjeshtë do të qani! Hëna e plotë e datës 12 gusht do të sjellë disa pengesa në jetën tuaj personale dhe profesionale dhe mund të bini në konflikt me persona të afërt apo kolegë. Kini kujdes se si silleni sepse egoizmi dhe kokëfortësia juaj mund t’ju bëjnë të merrni vendime të gabuara dhe të prishni një partneritet ose të humbni një punë dhe kështu të keni probleme shtesë financiare. Prandaj jini të durueshëm dhe kujdes!