BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

Muaji shkurt është i tyre, shenjat e Horoskopit që do të arrijnë çdo gjë që dëshirojnë

Muaji shkurt është i tyre, shenjat e Horoskopit që do të

Sipas interpretimit të yjeve, njerëzit me fat të lindur në këto tre shenja të zodiakut parashikohen nga astrologët të kenë sukses të madh në biznes, si dhe dashuri dhe sukses financiar.

Dashi

Kjo është koha që Dashi të shkëlqejë! Gjithçka do të shkojë mirë për ta, si karriera ashtu edhe dashuria. Është koha e duhur që ata të vënë veten në radhë të parë dhe të kënaqen me projektet dhe planet që kanë shtyrë.


Dashi do të ndjejë një motivim të madh dhe një shpërthim energjie krijuese në shkurt. Ata këshillohen të luajnë lojëra fati.

Demi

Në shkurt, Demi do të tregojë më në fund aftësitë e tyre drejtuese dhe ambiciet e tyre më në fund do të dalin në pah. Ata pasohen nga rritja dhe fluksi i parave në familje, por këshillohen të mos neglizhojnë shëndetin e tyre.

Situata në dashuri është e qëndrueshme.

Akrepi

Akrepi mund ta presi me padurim shkurtin. Pas një janari të turbullt, kjo shenjë e zodiakut më në fund do të jetë në gjendje të kënaqet. Kjo është periudha kur ia vlen të marrësh rreziqe. Çdo gjë që ata imagjinojnë, ata do të jenë në gjendje të arrijnë.

Paratë u vijnë atyre nga burime të ndryshme.