BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Lifestyle

Mund ta merrni vetë me mend! Kjo është fjala që kanë kërkuar shqiptarët më shumë në ‘Google’ këtë vit

Mund ta merrni vetë me mend! Kjo është fjala që kanë

Çdokujt i shkon në mendje për të pyetur se çfarë kanë kërkuar më shumë shqiptarët në Google.

Sipas të dhënave të publikuara nga Google, shqiptarët kanë kërkuar më shumë për dukurinë natyrore të tërmetit dhe historikun e tij. Prej shtatorit dhe sidomos pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, tematika e tërmetit ka qenë ndër më të diskutuarat në Shqipëri dhe, me sa duket, edhe ndër më të kërkuarat në Google.