BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Lifestyle

"Mund të humbisni gjithçka", Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

"Mund të humbisni gjithçka", Meri Shehu paralajmëron

Parashikimi i yjeve nga Meri Shehu: 

MERKURI I KUNDERT NGA DT 15 TETOR DERI NE DT 3 NENTOR

E ENJTE dt 15 Tetor dhe ne atmosferen e renduar te Tetorit me Marsin e kundert ne Dash shtohet edhe Merkuri i kundert ne Akrep deri ne dt 3 Nentor

Ne fillim ndodhet ne Akrep deri ne dt 28 pastaj kthehet ne Peshore deri sa kthehet ne rruge te drejte
Ne Akrep Merkuri i kundert do beje lidhje te veshtire kundershtuese me Uranin ne Dem Por kur te jete ne fund te Peshores do beje akoma edhe me shume lidhje te veshtira me Jupiterin e Saturnin e Plutonin ne Bricjap

LLogarite me te kaluaren do mbyllen ne menyre te veshtire apo te tensionuar

Por te pakten do bejem zbulime dhe do mbyllim tema qe na kane lodhur

Ceshtje qe kane te bejne me
Kontrata marreveshje shitblerje shtepish pronash makinash komjutera do kene veshtires te madhe

Zgjidhje me qetesi te problemeve do kene veshtiresi

Mesazhet takimet udhetimet do kene veshtiresi dhe kthime mbrapa

Ceshtjet shteterore do kene probleme
cdo gje qe lidhet me elektricitetin elektroniken telefonat do kene probleme

Ceshtjet ligjore do kene probleme
Dashi

Nje problematike e theksuar ne sqarimet me te tjeret dhe ne cift sidomos per ceshtje bashkepunimesh apo marredheniesh Do ju nxjerrin nga planifikimet ekonomike dhe rikthime ne debate me kundershtaret

Demi
Sot do beni gabime te pafalshme dhe mund te humbni gjithcka Duhet te veproni shpejt pasi jeni futur ne nje periudhe kur rikthehen edhe gabimet e se kaluares per te zgjidhur Probleme ne martesa ndarje apo ceshtje ligjore do jene te konsiderueshme

Binjaket
Probleme me punen dhe shendetin Tani asgje nuk e ndal renien e lire ne drejtim te se panjohures dhe humbjes se kontrrollit Prisni nje moment tjeter oper te bere sqarime ne pune apo investime e blerje

Gaforrja
Nje ceshtje shume e veshtire rikthehet ne jeten tuaj erotike ku nderlikon cdo gje qe keni arritur deri tani Karriera rrezikon se shumti ne fund te muajit ku cdo gje mund te rrokuliset poshte

Luani
Planet tuaja te fshehta do zbulohen dhe do perdoren nga kundershtaret te cilet do ju cojne drejt gjykimeve dhe paditjeve te forta

Virgjeresha
Do keni veshtiresi ne takime dhe ne ceshtje qe kane te bejne me planet e udhetimet Vonesat do bejne te nderlikohet edhe jeta personale dhe ajo ekonomike ne fund te muajit Do ju pergojne ne nje menyre te tille qe veshtire se e pastroni dot rrugen

Peshorja
Ne ceshtje ekonomike do keni ngritje dhe do ndermerni hapa ne karriere si asnjehere tjeter Keni mundesine te rrregulloni gabimet e se kaluares per ti bere qejfin vetes

Akrepi
Ju do perfitoni nga gabimet e te tjereve dhe megjithese Merkuri i kundert ne shenjen tuaj ju fton tashme te kontrrolloni lojen dhe dominancat

Shigjetari
Nje mundesi e mire kjo e tanishmja qe te mblidhni forcat dhe te rregulloni ceshtjet qe ju penalizojne ligjerisht apo ne lidhje me punen Kujdes me shendetin apo takimet e fshehta ne pergjithesi

Bricjapi
Per momentin duket sikur nuk ju prek drejte per drejte Merkuri i kundert por behini gati te perballeni ne fund te Muajit dhe te zbuloni prapaskenat qe ju kane veshtiresuar jeten

Ujori
Ju po pergatitetein per nje epoke te re nene ndikimin e henes s ere ne Peshore do merrni nje frymemearrje ne dashuri dhe ne argetim duke lene pas punet e veshtira dhe pengesat

Peshqit
Nje kundershtim nga Merkuri i kundert ne Akrep ju nxjerr pak me te ekspozuar ndaj gabimeve tuaja dhe mundesisht si shenje e levizshme dhe e ndjeshme ju duhet pak me shume pervoje e veshtire