BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Lifestyle

"Mund të merrni një telefonatë nga...", ja çfarë kanë surprizuar shenjat e horoskopit për sot

"Mund të merrni një telefonatë nga...", ja

Dashi
Kohët e fundit ka qenë e vështirë për ju të keni një pasqyrë të qartë mendore për ndonjë gjë. Sot, megjithatë, disa energji të vështira kozmike ngrihen, duke lehtësuar kështu këtë barrë dhe duke sjellë qartësi më të madhe mendore në botën tuaj.


Demi
Ju mund të merrni një telefonatë nga një mik apo i afërm që nuk e keni parë për një kohë të gjatë. Aspekti profesional paraqitet në formë pozitive, por mund të përballeni me disa pengesa.


Binjaket
Tre javët e fundit kanë qenë një kohë për reflektim dhe rishikim. Tani kjo periudhë ka përfunduar dhe është koha për të ecur përpara me besim, Mendimi juaj logjik është kthyer në rrugën e duhur – prandaj mos ngurroni të vazhdoni.


Gaforrja
Gjatë disa javëve të fundit, keni marrë dezinformata për diçka që është e rëndësishme për ju dhe jetike për suksesin tuaj në vendin e punës. Falë pastrimit të kozmosit, e vërteta zbulohet dhe ju jeni në gjendje të punoni me të në mënyrë konstruktive.


Luani
Ju mund të lëshoni një psherëtimë të madhe lehtësimi sot. Planetët ju kanë bërë të vështirë gjatë tre-katër javëve të fundit duke krijuar konfuzion në marrëdhëniet dhe komunikimet tuaja me të tjerët. Sot kjo gjë nuk ndodh më.


Virgjeresha
Marrëdhënia juaj me pajisjet mekanike dhe elektrike ka qenë jo e mirë gjatë tre javëve të fundit. Sot, gjërat fillojnë të lehtësohen dhe funksionojnë siç pritej, dhe do të zbuloni se kompjuteri juaj nuk prishet pothuajse si më parë.


Peshorja
Sot më në fund mund të rregulloni rekordin. Gjatë tre javëve të fundit, kozmosi i çmendur ka vendosur pengesa në planet tuaja. Konfuzioni përfundon sot, ndaj mos ngurroni të festoni në këtë kohë.


Akrepi
Komunikimi është prishur gjatë tre javëve të fundit, por kjo po përfundon tani. Duke filluar nga sot, toni për një komunikim shumë më të qartë përreth po fillon. Tani është koha për të vendosur gjërat në rrugën e duhur.

Shigjetari
Vendimet e marra gjatë tre javëve të fundit duhet të rishikohen. Nëse ato kanë qenë të vështira për t’u menaxhuar ose finalizuar, marrëveshjet e biznesit dhe negociatat janë kthyer në rrugën e duhur. Tani ju duhet të rindërtoni dhe riorganizoni me sy të freskët dhe një perspektivë më të qartë.


Bricjapi
Planetët kanë shkaktuar një konfuzion të madh mendor kohët e fundit, por lajmi i mirë është se së shpejti kjo ndryshon. Sot gjërat që kanë ecur prapa ose kanë qenë në pauzë në jetën tuaj, po ecin përsëri përpara.


Ujori
Një telefonatë befasuese mund të vijë sot nga një mik i ngushtë apo partner biznesi apo romantik. Mund të merrni ndonjë propozim që nuk e kishit menduar më parë. Tregohuni i hapur ndaj ideve te reja.


Peshqit
Takimet e humbura dhe telefonatat e humbura kanë qenë të zakonshme gjatë javëve të fundit. Sot, gjërat lehtësohen dhe rrëmujat organizohen përsëri, duke sugjeruar se këto lloj incidentesh të lidhura me punën do të ecin përsëri pa probleme.