BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Lifestyle

Mundohuni të rrini të qetë! Na vjen keq, por këto 2 shenja të horoskopit do të kenë një javë të vështirë

Mundohuni të rrini të qetë! Na vjen keq, por këto 2 shenja

GAFORRJA

Nxitimi dhe durimi përplasen këtë javë. Kohët e fundit keni përjetuar disa momente të mira dhe dëshironi më shumë. Dhe jo vetëm kaq, por edhe bëni plane. Ajo që po ndodh, megjithatë, këtë javë është një palëvizshmëri. Aty ku ndryshimi dhe lajmi i mirë ndjekin njëri-tjetrin, papritmas ka një amulli. Do ta keni të vështirë sepse thjesht keni pasur gjithçka në rregull dhe papritmas keni pengesa. Ju mund ta pranoni këtë lëvizje të ngadaltë si një dështim, por përpiquni të kuptoni se kjo është një pjesë e jetës.
BRICJAPI

Ju jetoni në një situatë të ngjashme me Gaforren. Prisni gjëra të mëdha nga partneri juaj, puna, familja dhe kur nuk i merrn dhe shpërtheni tek të tjerët sepse nuk i përmbushnin pritjet tuaja. Mendoni se të gjithë do t’ju tolerojnë, por nuk janë të detyruar ta bëjnë këtë. Këtë javë do të kuptoni se si është të jesh snob dhe të gjykosh në çdo drejtim. Përdorni mësimet që do të merrni për përfitimin tuaj.