Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nëna lind fëmijën në breg të detit

Postuar: 13/03/2018 - 20:53

Një ngjarje sa e bukur po aq e çuditshme ka ndodhur në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt.

Një turiste ruse ka lindur teksa ishte duke notuar. Parteri i saj ka thirrur një nga pushuesit që ishte doktor për të ndihmuar rusen dhe foshnjën pasi e solli në jetë.
Identiteti i ruses dhe partnerit të saj nuk është bërë i ditur, ndërsa fotografitë janë shkrepur nga ballkoni i Hadia.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 16

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/06/2018 - 18:32

E përditshmja britanike, Metro i ka dedikuar një artikull Shqipërisë, duke dhënë 7 arsye pse duhet vizituar Shqipëria.Në artikull janë përmendur

Postuar: 18/06/2018 - 17:29

Macet e qentë janë konsideruar gjithnjë si kafshë shtëpiake, por vitet e fundit njerëzit po e z

Postuar: 18/06/2018 - 16:38

Kur një vajzë e ka dhomën të gjithë për vete, është gati të bëjë gjithçka në të dhe në fund mos

Postuar: 18/06/2018 - 14:25

Këta tri përbërës e bëjnë më të freskët shalqirin dhe ndezin shqisat tuaja në mënyrë të naty

Postuar: 18/06/2018 - 14:22

Sado që një i porsalindur sjell gëzim, ai sjell edhe shumë përgjegjësi.

Postuar: 18/06/2018 - 14:14

Një çift bashkëshortësh është bërë pjesë e seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi n

Postuar: 18/06/2018 - 13:29

Telashe te medha per gazetaren e New York Times, Ali Watkins.