Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndërmjetësi i prostitutave tregon detaje për vdekjen e sheikut: Paguanin 65 mijë euro për një vajzë

Postuar: 10/07/2019 - 18:40

Një djalë që punonte si ndërmjetës për gjetjen e vajzve që shkonin me djemtë e pasur arabë edhe sheikët ka treguar detaje nga jeta e tyre e çmendur mes drogës dhe seksit. Ky rrëfim vjen për “The sun”, pas vdekjes së sheikut Khalid Al Qasimi.

Jeta e shthurur e djemve arabë zhvillohet mes orgjive, jahteve luksove, drogë dhe prostitutav.

Djali që ka preferuar të mbetet anonim tregon se gjithçka mundohej të mbahej e fshehtë pasi kjo gjëështë e ndaluar në vendin e tyre. Ai shprehet se miliarderët e “arit të zi” paguajnë deri në 65 mijë paund në natë për të shkuar me një nga vajzat e Instagramit.

“Ata thjeshtë japin porosinë. Shohin një vajzë që pëlqejnë dhe më dërgojnë profilin e saj. Është kaq e thjeshtë.

Ata i gjejnë vajzat ose nga miqtë e tyre që i kanë rekomanduar, ose marrin ato që njihen për këtë lloj biznesi. Unë flas me vajzën, i jap çmimin, datën dhe vendndodhjen. Ky biznes po lulëzon.

Unë kam njohur një djale që ka paguar edhe 65 mijë paund për të fjetur një natë me një vajzë që kishte njohur në Instgram. Ishte i çmendur pas saj. Aty nuk përdoret vetëm kokainë por edhe ekstazë, përzierje me Viagra në këto festa seksi që mund të vazhdojnë për më shumë se 36 orë."

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, pasi një çift u nxorën jashtë sepse nuk e përmbajtën dot veten në tualet.

Postuar: 18/09/2019 - 17:19

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet soci

Postuar: 18/09/2019 - 11:50

Makinat në lagje ecnin shumë shpejt dhe rrezikonin jetën e nipërve dhe mbesave të kësaj gjysheje

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës