Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndërron jetë aktorja e njohur

Postuar: 12/05/2019 - 23:20

Ylli i filmit ‘The mod squad’ ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare. Peggy Lipton ndërroi jetë në moshën 72 vjeçare shkruan CNN..

Vdekja e Lipton nga kanceri u njoftua në një deklaratë nga vajzat e saj, Kidada dhe Rashida Jones, të cilat thanë se ajo “e bëri udhëtimin e saj paqësor me vajzat dhe mbesat e saj “.

 “Peggy ishte, dhe gjithmonë do të jetë feneri jonë, si në këtë botë edhe në tjetrën. Ajo do të jetë gjithmonë një pjesë e jona,” shtuan vajzat e saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 22:57

Kukullat e seksit aktualisht janë një nga bizneset më fitimprurëse në botë.

Postuar: 24/08/2019 - 09:08

DASHI: Ju i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata m

Postuar: 23/08/2019 - 22:30

Keni probleme me gjumin? Një teknikë e ushtarakëve do t’ju vijë në ndihmë.

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.
 

Postuar: 23/08/2019 - 19:35

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie sek