BREAKING NEWS

Evi Kokalari ngre alarmin dhe zbardh prapaskenat e forta, akuzon Metën se po përpiqet të asgjësojë PD, aktivistja ngre dyshime se Berisha po luan blofin me dosjen “McGonigal”

Evi Kokalari ngre alarmin dhe zbardh prapaskenat e forta, akuzon Metën se
x
BREAKING NEWS

I akuzuar për korrupsion, Gjykata merr vendimin për Arlind Gjokutajn

I akuzuar për korrupsion, Gjykata merr vendimin për Arlind Gjokutajn
x
BREAKING NEWS

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr menjëherë vendimin e fortë për Gaz Bardhin

“Jeni një kukull shumë interesante”/ Lindita Nikolla merr
x
BREAKING NEWS

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i kësaj bashkie në vend. Ja akuza e ngritur ndaj tij

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i
x
BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x
BREAKING NEWS

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit, Garda merr vendimin urgjent

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit,
x

Lifestyle

Ndiqni zërin tuaj të brendshëm, 3 shenjat e Horoskopit që intuita e tyre nuk gënjen

Ndiqni zërin tuaj të brendshëm, 3 shenjat e Horoskopit që

Akrepi

Akrepi është një shenjë që ka një sens të mprehtë për pothuajse gjithçka dhe e di saktësisht se kush po mendon për çfarë me vetëm një vështrim. Duket sikur ata përjetojnë gjithçka nga një lloj thellësie, kjo është arsyeja pse ata kanë një aftësi të madhe për të njohur atë që do të ndodhë më pas.

Ata me vetëdije marrin rreziqe edhe pse intuita e tyre u tregon atyre se çfarë do të bëjnë dhe si do të jenë në atë situatë të veçantë. Akrepëve u pëlqejnë situatat emocionuese me shumë veprime dhe për këtë arsye ndonjëherë nuk u pëlqen të dëgjojnë zërin e tyre të brendshëm dhe kjo ndodh më së shumti në jetën e tyre të dashurisë.

Shigjetari

Intuita e Shigjetarit ngec derisa ata të gjejnë një lloj harmonie të brendshme me veten e tyre. Kur kjo ndodh, atëherë intuita e tyre funksionon dhe në një shkallë të gjerë.

Intuita e tyre është e lidhur me kënaqësinë e brendshme, kështu që nëse nuk e gjejnë atë, ajo nuk do të zhvillohet aq sa duhet për t’i treguar që të kujdesen për diçka të keqe apo të mirë.

Peshqit

Peshqit janë shumë të zhvilluar shpirtërisht dhe shpesh u ndodh që të ëndërrojnë për disa gjëra që u tregojnë diçka të rëndësishme, për shembull një ngjarje të rëndësishme që do t’u vijë në të ardhmen ose disa gjëra që lidhen me shëndetin ose dashurinë, të cilat më vonë realizohen vërtet.

Përfaqësuesit e shenjës së Peshqve respektojnë shumë paqen e tyre të brendshme, si dhe kënaqësinë që rritet në intuitë, e cila më pas i çon në atë që ndjejnë. Motoja e tyre është “Ndjej se”, e cila në thelb përshkruan aftësinë dhe intuitën e tyre të fortë.