BREAKING NEWS

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet e forta/ Ministrja e njohur shpërthen në ofendime ndaj anëtarëve socialistë: Jeni llumi i partisë. Nuk do ndodhë më…

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet
x
BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x

Lifestyle

Ndodh LIVE para kamerave grabitja/ Turisti duke folur në TV sa i bukur është plazhi, uji i ftohtë dhe i pastër, ndërkohë hajduti i vjedh çantën dhe largohet me shpejtësi. Video po bëhet virale

Ndodh LIVE para kamerave grabitja/ Turisti duke folur në TV sa i bukur

Një “vjedhje” përpara kamerës ishte vërtetë e habitshme, por ka ndodhur edhe kjo. Ndërsa ishte duke bërë një intervistë për një televizion spanjoll, një turist ishte duke promovuar Barcelonën dhe duke folur për natyrën e bukur që vendi të ofron përfshirë këtu dhe plazhin.

Teksa ishte duke thënë se “Plazhi është shumë i bukur, dhe uji i ftohtë dhe i pastër”, pushuesi ka vërejtur se çanta që kishte lënë pas nuk ishte më aty.

Video u bë virale dhe gjithashtu u transmetua në televizionin publik të Spanjës, ndërkohë autoritetet policore kanë nisur hetimet për kapjen e “hajdutit profesionist”.