Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Lifestyle

'Ëndrrat do bëhen realitet', Meri Shehu zbulon shenjën më me fat për shtatorin

'Ëndrrat do bëhen realitet', Meri Shehu zbulon shenjën

Astrologia e njohur, Meri Shehu ishte e ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ku bëri parashikimin e muajit shtator duke renditur shenjat ajo me më pak fat tek ajo me më shumë fat për këtë muaj. Meri u shpreh se mesi i shtatorit do të jetë pak i paqartë dhe dyshues për shkak të ndikimit të planeteve teksa theksoi të bëhet kujdes në marrjen e vendimeve,

12. Gaforrja ka patur nje ftohtësi ne te gjithe marrëdheniet. Humbet terren, energji, vitalitet, nuk i shikon gjerat qartë. Disa çështje permbysen ne karriere. Muajin shtator gaforret e kane ne dilema dhe ne paqartesi. Nuk duhet te marrin vendime te medha.

11. Bricjapi jane ne muajin më pikant. Tashme çdo gjë do jetë e vërtetë, e drejtperdrejte. Mund te marrin shanse te mira. Duhet te kene kujdes kundershtimet ne fund te muajit. Çështjet ligjore, udhetime, kontakte, çështje shendetsore marrin paqartësi. Mes muajit njerezit do jene me dyshues.

10. Peshqit do kene pak ngecje ne menyren si do menaxhojne anen ekonomike, jeten personale. Nuk janë te vendosur. Do kenë terheqje mbrapa. Do investojne. Do kene pak paqartësi.

9. Dashi shumë gjëra mund te permbysen. Duhet te jene te kujdesshem. Rreth dates 15 mund te ndodh nje humbje ekonomike nga nje shitblerje jo e mire. Në çështjet shendetesore do u dhembi pak koka se do rikthehen strese.

8. Binjakët do rikuperohen ne ceshtjet ekonomike, sociale. Do kene fatin e nje pritshmerie te mire materiale. Me ne fund i ndrit ylli. Do kenaqen ekonomikisht. Nga data 23, 24 mund të kenë debate personale. Ne biznes duhet te jene te kujdesshem.

7. Shigjetarët do çlirohen pas dates 13, do perfitojne ne ceshtjet ekonomike. Pas dates 21 mund te kene pengesa ne ceshtjet ekonomike nga ndonje plan jo i mire ose bashkepunim jo i mire. Jane ne nje moment qe duhet te rregullojne anen ekonomike. Ne jeten erotike do rikthehen te e kaluara.

6. Peshorja jane ne nje moment delikat. Duhet te ruajne ekuilibrin ne jeten e tyre. Ky muaj eshte pak i veshtire per peshoren. Do kene probleme ne martese per 2 muaj. Deri ne daten 27 kane mundesine te japin mendime dhe idete e tyre. Do hasin veshtiresi ne karriere, u shpreh Meri, transmeton xing.al.

5. Ujori do kene nje periudhe te mire erotike. Do e shijojne shtatorin, por duke u rikthyer tek partneret e se kaluares. Ishat e ujorve kujtohen kete muaj.

4. Virgjeresha do marrin energji pozitive per pune, karriere, per qellime jashte shtetit. Hapen rruget per ta. Nje zhgenjim i vjen. Do dalin pak me shume nga realiteti.

3. Akrepi duhet te rishikojne per te ndrequr gabimet ne pune. Do kene mundesi per plane, udhetime, kontakte. Ne karriere do kene nje shans per ndriçim por ne date 15 nuk duhet te vendosin per asgje.

2. Luani do jene me te dukshem, me te kendshem, jeta do i sjelli embelsire, njohje te mira, rikthime te te drejtave te tyre nga e kaluara. Edhe ata njerez qe rikthehen do plotesojne jeten e tyre. Kujdes pas dates 21.

1. Demi endrrat marrin drejtim. Kujdes nga ndonje zhgenjim ne mes te shtatorit ne date 15. Parate kujdes dhe jeten emocionale kujdes. Ne fund te shtatorit duhet t'i kushtojne vemendje shendetit dhe mos te futen ne mendime te medha.